En İyi SAT Kursu SAT Özel Ders | 1500+ Alan Referanslar

SAT özel ders ve SAT kursu

SAT özel ders ve SAT kursu TestPrep’in tecrübeli öğretmenleri tarafından verilir. SAT özel ders ve SAT hazırlık kursu arasında verim farkı yoktur. SAT özel ders öğrencinin programına göre şekillenirken, online SAT kursları sabit bir programa sahiptir. Daha önce SAT hazırlığı yapmış ve 1300+ puan almış öğrencilerimize özel dersi öneriyoruz.

#SAT #REASONING #ENGLISH #READING #WRITING-AND-LANGUAGE #MATHEMATICS #EN-İYİ-SAT-KURSU #SAT-ÖZEL-DERS #SAT-GRUP-DERS

5-Star SAT Hazırlık Kursu

Deneyimli SAT Eğitmenleri ile özel ders ve grup kursları
800 ve 1500+ puanlı referanslar
Online deneme sınavları ve online ödevler
Güvende hissetmenizi sağlayacak öğrenci memnuniyeti garantisi
SAT Kursu

SAT Kursu

6 kişilik sınıflarda, deneyimli SAT öğretmenleri tarafından en iyi SAT kursu. Kurslar, farklı Matematik ve İngilizce öğretmenleri tarafından verilmektedir. 72 saatlik SAT kursu, ayrıca 20 Digital SAT deneme sınavı ve soru çözüm derslerini içerir.

SAT Özel Ders Paketleri

SAT Özel Ders Paketleri

Sizi SAT'ın tüm bölümlerine hazırlayacak kişisel bir komple çözüm mü arıyorsunuz? SAT özel ders paketimiz tam size göre! 70 saatlik paket, 30 digital SAT deneme sınavı ve deneme sınavlarında çözemediğiniz soruların üzerinden geçmek için planlanan problem çözüm derslerini içerir. Paketsiz özel derse kıyasla özel ders paketleri %15 indirimlidir.

SAT Özel Ders

SAT Özel Ders

Sizin için özel olarak tasarlanmış SAT hazırlık dersleri. Her öğrenci farklı şekilde öğrenir ve bu nedenle SAT özel ders almak isteyebilirsiniz. Tamamen size uygun gün ve saatlerde ders planı oluşturabiliriz. SAT sınavının tüm bölümlerinde size destek olabiliriz.

Digital SAT Deneme Sınavları

Digital SAT Deneme Sınavları

Hangi seçeneği seçerseniz seçin, hazırlık bittiğinde Digital SAT deneme sınavları çözmeye başlayabilirsiniz. Zamanlamanızı iyileştirmenize ve sorunsuz bir sınav günü deneyimi yaşamanıza yardımcı olacak gerçek ve zamanlı SAT deneme sınavları. Tüm çalışma materyalleri ve SAT testleri, kayıtlı öğrencilerimizin kullanımı için ücretsizdir.

SAT kurslarını Test Prep gibi profesyonel bir yerden almanızı tavsiye ederim. Kaliteli yurt dışı bağlantısı ile, eğitim danışmanlığı ve okul başvurularında da öne çıkan bir yer. Kızımı tavsiye üzerine kayıt ettirdim ve ben de tavsiye edebilirim. Son derece ilgili ve bilgililer. Başından sonuna kadar her ihtiyacımız olduğunda yanımızda oldular. En önemlisi de bu zaten. Arayıp her konuda bilgi aldık ve onlar bizi arayıp kızımızın durumu hakkında sürekli bilgi verdiler. Online SAT kursu sonunda 1520 gibi bir puan aldık ve bu puana sizin yardımınız olmadan ulaşmak imkansızdı. Tekrar çok çok teşekkür ederim.

TestPrep SAT velisi – Ceyda Hanım
SAT Grup Ders

Uzman eğitmenlerle tüm SAT müfredatını kapsayan 6-öğrencilik sınıflarda SAT kursuna katılın

SAT sınavınında başarılı olmanıza yardımcı olabilecek mükemmel stratejiler öğrenmek ister misiniz? Puanınızı artırmak için İngilizce Gramer kurallarına hakim olmak ister misiniz? Test Prep’in online SAT kursu sayesinde, SAT testinin yapısını anlamanıza yardımcı olacak birçok bilgi ve SAT tekniği öğreneceksiniz. Kurs süresince, sınavı geçmek için gereken birçok beceriyi kazanacaksınız.

4 ay süren Online SAT kursu her bir SAT sınavı için açılmaktadır. Tüm bölümlerin ayrı SAT eğitmeni vardır. Özenle hazırlanmış programlarımız 15+ sene tecrübeli SAT öğretmenleri ile verilecektir. Online ödev ve dijital SAT deneme sınavları ile zamana karşı yarışta yanınızdayız. Öğrencilerin seviyelerine göre oluşturulan 6 kişilik sınıflarda, en iyi SAT kursunu sağlıyoruz.

72 saat ders
30 Dijital SAT deneme sınavı
Öğrenci memnuniyet garantisi: İlk hafta yapılan derslerden memnun kalmazsanız 100% ücret iadesi.
Tüm ders materyalleir kursa dahildir.

*Düzenli olarak 10 deneme sınavı yapılacaktır. Öğrenci herhangi bir zamanda 20 deneme sınavına girebilir. Her 2 düzenli deneme sınavlarının ardından, öğrencilerin çözemediği veya yanlış çözdüğü soruların değerlendirildiği problem çözme dersleri yapılacaktır.

8 ay önce başladığım online sat kursu hazırlık süreci ile 1550 aldım. Tüm uyarılara ve yönergelere uyarsanız, sizi de bu seviyelere rahatlıkla taşıyabilecek tek kurum. Sınava en yakın ders materyalleri, tecrübeli öğretmenleri ve güleryüzlü çalışanlarıyla Test Prep benim her ihtiyacıma cevap verdi.

TestPrep SAT öğrencisi – Sinan
Tüm SAT Kurs Tarihleri

SAT Kurs Takvimi | Her Sınavdan 4 Ay Önce Kurs Açıyoruz

72 saatlik online SAT kurs programını, 20 tane dijital SAT deneme sınavı ile pekiştiriyoruz. Özenle seçilmiş çalışma materyallerimizle, sınavdan 1500 üstü almanız için çalışıyoruz. Öğrencilerin seviyelerine göre oluşturulan gruplar, tüm konuları içeren derslerle birlikte en yeni teknolojiyle verilir.

Start
Başlangıç
End
Bitiş
Timing & Schedule
Saatler & Takvim
November 13, 2023
13 Kasım 2023
March 08, 2024
08 Mart 2024
Dolu | Kayıtlar Kapalı
Full | Registration Cloased
January 15, 2024
15 Ocak 2024
May 03, 2024
03 Mayıs 2024
***Registration is open until January 12, 2024***
***Son kayıt tarihi: 12 Ocak 2024***
Pazartesi - Çarşamba - Cuma: 18:00 - 20:15
Monday - Wednesday - Friday: 6pm - 8:15pm
February 12, 2024
12 Şubat 2024
May 31, 2024
31 Mayıs 2024
***Registration is open until February 09, 2024***
***Son kayıt tarihi: 09 Şubat 2024***
Pazartesi - Çarşamba - Cuma: 18:00 - 20:15
Monday - Wednesday - Friday: 6pm - 8:15pm
Digital SAT Kasım Grubu
Başlangıç: 13/11/2023

Bitiş: 08/03/2024
Dolu | Kayıtlar Kapandı
Digital SAT Ocak Grubu
Başlangıç: 15/01/2024

Bitiş: 03/05/2024
Dolu | Kayıtlar Kapandı
Digital SAT Şubat Grubu
Başlangıç: 12/02/2024

Bitiş: 31/05/2024
Dolu | Kayıtlar Kapandı
Digital SAT Mayıs Grubu
Başlangıç: 06/05/2024

Bitiş: 23/08/2024
Dolu | Kayıtlar Kapandı
Digital SAT Haziran Grubu
Başlangıç: 17/06/2024

Bitiş: 04/10/2024
9 Eylül'e Kadar:
Pazartesi - Çarşamba - Cuma: 09:00 - 11:15
9 Eylül'den Sonra:
Pazartesi - Çarşamba - Cuma: 18:00 - 20:15
Digital SAT Temmuz Grubu
Başlangıç: 15/07/2024

Bitiş: 01/11/2024
9 Eylül'e Kadar:
Pazartesi - Çarşamba - Cuma: 09:00 - 11:15
9 Eylül'den Sonra:
Pazartesi - Çarşamba - Cuma: 18:00 - 20:15
Digital SAT Eylül Grubu
Başlangıç: 19/09/2024

Bitiş: 06/12/2024
Pazartesi - Çarşamba - Cuma: 18:00 - 20:15
95%

Öğrenci Memnuniyeti

Eylül 2008'den itibaren

85%

Hedef Puana Ulaşan Öğrenci

Eylül 2008'den itibaren

Online SAT Özel Ders Programlarımız Kısa Sürede Başarı Odaklıdır

Esnek SAT özel ders

- 15+ Sene Tecrübeli SAT Öğretmeni ile TestPrep İnteraktif Online Platformda 90 dakikalık 1 ders.

- Matematik ya da İngilizce derslerinden istediğinizi seçebilirsiniz.

- Dilediğiniz konudan ders alabilirsiniz. Kendi uygun saatlerinize göre ders programı oluşturabilirsiniz

15+ yıl tecrübeli en iyi SAT eğitmenleri

Deneyimli eğitmenlerimiz sizi kısa sürede 1500+ puana ulaştırmak için çalışıyor.

Kişisel SAT Programı

Özel ders programlarımız, öğrencilerin uygun zamanlarına göre oluşturulur. Sınava girecekleri tarihe karar vermiş öğrencilerimize program oluşturmalarında yardımcı oluyoruz. Hafta içi ya da hafta sonu ders seçenekleriyle kısa sürede istenilen skora ulaşın.

Global SAT Özel Ders Ekibi

Dünya çapında faaliyet gösteren Test Prep, online dersleriyle sizi tüm dünyadaki SAT öğretmenleriyle buluşturur. dünya çapındaki en iyi SAT eğitmenleriyle çalışıp, yüzlerce farklı kaynaktan derlenen Test Prep çalışma materyalleriyle 1500’ü geçin.

En iyi SAT hazırlığı

SAT sınavında minimum sürede maksimum sonuç almak istiyorsanız, Test Prep tarafından sunulan SAT özel ders programları tam size göre. Zamanla yarışılan bir sınav olan SAT için kendi çalışmanız ile başarılı olmanız imkansız değil ama çok zordur. Bu sebeple kısa sürede eksiklerinizi kapatmanız için hazırlanan SAT özel derslerimiz ile zamandan tasarruf edersiniz. Ayrıca profesyonel eğitim kadromuz ile SAT dersleri sayesinde yüksek puanlara ulaşırsınız. Bu sınavdan yüksek puan almanız okullara burslu kabul almanız için çok önemlidir.

Tüm SAT Konuları
20 Dijital SAT Denemesi
İnteraktif Online Dersler

SAT özel ders paketlerimiz

Tüm Konular Paketi

SAT özel ders tüm konular paketimiz 90 dakikalık 50 dersten oluşur ve sınavın tüm konularını kapsar. Özel ders paketlerininin içinde 20 tane Dijital SAT denemesi ve öğrencilerin denemelerde çözemediği, yanlış çözdüğü sorular üzerine kurulu 5 adet soru çözüm dersi de bulunmaktadır. Ayrıca öğrencimizin ihtiyacı olan tüm materyaller de öğrencimizle paylaşılır ve herhangi bir ek kaynak ihtiyacınız olmaz.

Sadece Matematik Paketi

SAT özel ders sadece Matematik paketimiz 90 dakikalık 20 dersten oluşur ve sınavın tüm Matematik konularını kapsar.
Ayrıca öğrencimizin ihtiyacı olan tüm Matematik materyalleri de öğrencimizle paylaşılır ve herhangi bir ek kaynak ihtiyacınız olmaz.Sadece İngilizce Paketi

SAT özel ders sadece İngilizce paketimiz 90 dakikalık 30 dersten oluşur ve sınavın tüm İngilizce konularını kapsar. Ayrıca öğrencimizin ihtiyacı olan tüm Reading ve Writing & Language materyalleri de öğrencimizle paylaşılır ve herhangi bir ek kaynak ihtiyacınız olmaz.Online SAT Dersleri

Yüksek teknolojili online SAT sınıfları zamana karşı yarışta yanınızda

Online eğitimimiz, öğrencilerin rakipsiz uluslararası öğretmen ekibimize erişim sağlar. Böylece öğrenciler nerede olurlarsa olsunlar onlar için en iyi desteği alabilirler. Test Prep Online altyapısı ile öğrenciler ses, video, slayt, sohbet ve ekranın gerçek zamanlı olarak paylaşılmasını sağlayabilirler. Grafikleri çizmekten kimyasal denklemler yazmaya, çevrimiçi çalışma alanlarının esnekliğine ve yanıt verebilirliğine kadar, öğrencilerin ve öğretmenlerin birlikte ayrıntılı olarak keşfetmelerine imkan sağlanır. Online derslerin sonunda, öğrenciler sadece etkili test stratejilerine hakim olmakla kalmayıp, aynı zamanda ders sırasında kapsanan materyalleri kullanarak kapsamlı bir şekilde pratik yapma konusunda da geniş imkanlara sahip olurlar. Online SAT Kursu sayesinde siz de zaman kaybetmeden en yüksek skora ulaşabilirsiniz.

Online SAT Ödevleri
Zamana karşı yarışılan SAT’de, öğretmenler tarafından oluşturulan online soru bankası ile zamana karşı soru çözün. Derslerin bitiminde hemen öğrencilere gönderilen sorular, sistemimiz üzerinde çözülüp, notlandırılır. Online sistemimiz sayesinde ödevlerin başlangıç ve bitiş saatlerini kontrol edilir. Bu sayede en üst düzeyde öğrenci takibi yapılır. Ayrıca sorularda harcanan zamanı da gözlemleyip, öğrencilerimizin zamanı verimli kullanmasının önünü açılır.
Online SAT Deneme Sınavları
SAT stratejileri ve yaklaşımlarında uzmanlaşmak için ihtiyacınız olan 60 online deneme sınavı, 3.700+ çalışma sorusu başta olmak üzere tüm uygulama ve materyallere sahibiz. Deneme sınavları sonunda öğrencilere gönderilen skor raporları her sorunun en iyi şekilde anlaşılmasını sağlar. Böylece nerede yanlış yaptığınızı hızlı bir şekilde anlayabilirsiniz. Kursun sonunda uygulanan denemeler, öğrencilere gerçek sınav tecrübesi yaşatmak üzerine kuruludur. Zaman karşı yarışta Test Prep sizin yanınızdadır.
Premium SAT Hazırlığı

Test Prep'te, farklı hayalleri olan öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için yenilikçi stratejiler ve verimli öğretim yöntemleri kullanıyoruz. SAT kursu ve SAT özel ders ile siz de hayalinizdeki okullara bir aadım daha yaklaşın.

Dijital SAT hazırlığına başlamak için

Öğrencilerimizin en iyi SAT Hazırlık Kursu skorları.

TestPrep, SAT skorlarında en üst düzey başarıyı sağlayan hazırlık kursu kurumudur. Kapsamlı içeriği ve etkili stratejileriyle öğrencilerin en yüksek puanları elde etmelerine yardımcı olmaktadır.

Elif Su Duran
1480/1600
Aysun Dilek
1510/1600
Marcelo Costa
1430/1600
Tolga Akkuş
1490/1600
Ali Turan
1420/1600
Ahmet Y. Taştan
1420/1600
Asude Kaya
1500/1600
Melanie F
1560/1600
Tanisha Menon
1510/1600
Filiz Beyza Kılıç
1490/1600
Emrecan Develi
1550/1600
Elaine Sullivan
1500/1600
Nadine Moeller
1570/1600
Bora Göral
1500/1600
Aerith Brown
1490/1600
Grygoriy Zhuyvoda
1500/1600
Ata Ertuğ Çil
1460/1600
Maggie Wang
1550/1600
Мікалай Popov
1560/1600
Batuhan Çınar
1490/1600
Çağatay Kılıç
1570/1600
Jaak Seppanen
1490/1600
Sinan Geren
1530/1600
Ceren Fatsalı
1480/1600
Devran Porsuk
1560/1600
Daniel Loureiro
1520/1600
Michelle Udeshi
1530/1600
Hülya Arabacı
1490/1600
Sibel Çetin
1530/1600
Özgür Keçeci
1500/1600
Fernando Coelho
1500/1600
Ertuğrul Falay
1540/1600
Selim Kaya
1510/1600
Xiang Chi
1540/1600
Meryem Örük
1490/1600
Michael Light
1500/1600
Mert Oluk
1530/1600
Emir Güçlü
1540/1600
Hamza Abadi
1490/1600
Emily L
1460/1600
Mariam Hakim
1520/1600
Sanyukta Joshi
1490/1600
Aaliyah Farouq
1530/1600
Deniz Erten
1450/1600
Emir Akıncı
1490/1600
Sibel Eren
1500/1600
Mikhail Boyko
1450/1600
Alina Kuznetsov
1470/1600
Ece Melis Akar
1570/1600
Joseph Tomas
1520/1600
Edita Ricci
1500/1600
Melis Gümüşyaka
1510/1600
Adarsh Patel
1500/1600
Oldřiška Kovac
1500/1600
Penny Schiano
1560/1600
Gareth Honor
1490/1600
Ebrar Kölemen
1520/1600
Pedro Feijóo
1500/1600
Gyula Kállai
1520/1600
Emel Taşkın
1500/1600
Sibel Kurtalan
1560/1600
Bryn Tolchinsky
1540/1600
Christi Lehner
1470/1600
Kelly Macias
1480/1600
Durante Ricci
1450/1600
Kadeem Mughrabi
1530/1600
Deniz İşbilen
1500/1600
Braydon Kent
1530/1600
Leah Britto
1520/1600
Bogdan Wiśniewski
1500/1600
Malyna Penkov
1450/1600
Yeliz Karacan
1570/1600
Leszek Kamiński
1480/1600
Ziva Wróbel
1520/1600
Efe Ceylan
1420/1600
Emre Gonlusen
1520/1600
Юлія Nikitina
1500/1600
Yasmin Kuruş
1470/1600
Louise Lauwers
1540/1600
Franciszek Kowal.
1530/1600
Autio Virtanen
1500/1600
Qabilah M.
1490/1600
Nergis Açıkalın
1530/1600
Teoman Gedik
1540/1600
Fatemah Omran
1560/1600
Hristos Protopapas
1500/1600
Angela Faeser
1450/1600
Mojmír Brichacek
1480/1600
Elaina Fay
1500/1600
Yara Ebeid
1510/1600
Samir Jaziri
1500/1600
Eagala Abishek
1510/1600
Kenneth Mathew
1490/1600
Emre Yolalan
1510/1600
Omar Zaman
1530/1600
Amir Bashar
1500/1600
Abide Kaya
1480/1600
Patricia Glauser
1560/1600
Hidde Romeijn
1530/1600
Mariano B
1460/1600
Ceyda Serin
1520/1600
Lael Ojala
1440/1600
Katherine Lavine
1500/1600
Jagoda Kluz
1510/1600
Steve Kohen
1520/1600
Othmar Reitnauer
1510/1600
Kutlu Değer
1520/1600
Cemalettin Dağ
1530/1600
Sibel Birinci
1520/1600
Aynur Kocaman
1530/1600
Ayşe Bebek
1520/1600
Nura Dahlan
1550/1600
Gabriel Darman
1550/1600
Mariusz Błaszczak
1490/1600
Leonidas Stathos
1460/1600
Sinan Yardaş
1550/1600
Taylor M.
1470/1600
Selin Yilmaz
1530/1600
Mohamed Y. Rashad
1530/1600
Evan Aichl
1550/1600
Tania G
1520/1600
Jade Ziane
1530/1600
Bora İplikçi
1520/1600
Dax Leiter
1540/1600
Donita Malhotra
1550/1600
Nil İnel
1540/1600
Fatemah Mogh.
1530/1600
Romain Putzeys
1560/1600
Stephan C
1500/1600
Elif Dağlı
1500/1600
Kevin Davis
1570/1600
Antonina Godek
1530/1600
Placida Dettwiler
1520/1600
Selim Mercanoğlu
1520/1600
Ahmed Salem
1500/1600
2 Comments
Ecem Akarsu

TestPrep SAT hazırlık kursu, bence SAT sınavına hazırlanan öğrenciler için harika bir seçenek. Kurs, benim SAT sınavıma iyi bir şekilde hazırlanmamda büyük bir rol oynadı ve benim skorumu oldukça artırdı. Kurs, sınavda karşılaşabileceğim soruları anlamama, çözme ve doğru cevapları seçme konusunda bana güven verdi. Ayrıca, kursun öğretmenleri konuları açıklamakta ve öğrencilerin ihtiyaçlarına uygun bir şekilde çalışmalarını sağlamakta gerçekten başarılıydılar. Hem öğretmenler hem de çalışanlar sınav stresiyle başa çıkmamda da yardımcı oldu. Kursun sonunda hemen sınava girdim ve 1480 puan aldım. Sonuç olarak, TestPrep SAT hazırlık kursu, SAT sınavına hazırlanan her öğrenci için şiddetle tavsiye ediyorum.

Emir Güçlü

SAT hazırlık kursuna kayıt olmak için almak 2022 yazında TestPrep’i aradım ve iyi ki aramışım. 16 hafta boyunca, özellikle matematik olmak üzere akademik becerilerimi büyük ölçüde geliştirdim. Sayısız hızlı çözüm yolları ve formüller sayesinde, en başta çözemediğim soruları saniyeler içinde çözebilir hale geldim. Kursun başındaki skorlarıma kıyasla, Matematik skorumu 420’den 780’e çıkarmayı başardım.

İngilizce tarafındaysa, zaten İngilizcem iyi diye düşünürken SAT sorularını görünce soruları çözemediğimi farkettim. Bu kursun bana en büyük faydalarından biri, soruları nasıl hızlı çözebileceğimi ve sorulara nasıl yaklaşmam gerektiğini öğretmesi oldu.

TestPrep’te çalışan tüm öğretmenler, öğrenme alışkanlıklarınızda size rehberlik edebilecek profesyonellerdir. Bu kurs dışarıdan bakıldığında çok kısa gözükse de, size verilen bilgiler o kadar sınav odaklı ki, 4 ay fazlasıyla yetiyor. Gerek ödevler, gerek SAT denemeleri SAT sınavına çok yakın. Derslerde işlemediğimiz tek bir konu yok ve özellikle de bize her soruyu en az 3 farklı yoldan nasıl çözebileceğimizi öğrettiler. Bu SAT kursundan önce sınava hazırlanmak için hiçbir şey yapmayan bir öğrenci olarak, ilk defa SAT hazırlık kursuna başlayacaklara tavsiye ederim

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *