En İyi ACT Kursu ACT Özel Ders | 34+ Alan Referanslar

ACT özel ders ve ACT kursu

#ACT #READING #ENGLISH #SCIENCE #MATHEMATICS #EN-İYİ-ACT-KURSU #ACT-ÖZEL-DERS #ACT-GRUP-DERS

Amerika Birleşik Devletleri ile İngiltere dahil bir çok üniversitede eğitim almak için ACT sınavı almanız gerekmektedir. ACT Sınavı, dört alanda çoktan seçmeli testler içerir: English, Math, Reading ve Science. Testin her bir bölümü için ACT özel ders hizmeti vermekteyiz. Ayrıca testin tüm bölümlerini içeren 4 ay süren ACT kursları da her sınavdan önce açılıyor.
Bu sınavda başarılı olmanın temel prensibi disiplinli çalışma ve düzenli ACT dersleri desteği almaktır. ACT kursu hizmetimiz sayesinde ACT sınavından 34 ve üstü almanızı sağlıyoruz.

ACT Hazırlık Kursu

Deneyimli ACT Eğitmenleri ile özel ders ve grup kursları
34+ puanlı referanslar
Online deneme sınavları ve online ödevler
Güvende hissetmenizi sağlayacak öğrenci memnuniyeti garantisi
ACT Özel Ders

ACT Özel Ders

Bizimle birlikte ACT özel ders almaya başlayan öğrenciler, kısa sürede yükselişe geçer ve az ders alarak en iyi puanı yakalamayı başarırlar. Ayrıca her bir bölümü, alanında uzman eğitmenler verdiği için, profesyonel ve verimli bir destek alırsınız.

ACT Özel Ders Paketleri

ACT Özel Ders Paketleri

Sizi ACT sınavının tüm bölümlerine hazırlayacak kişisel bir komple çözüm paketi mi arıyorsunuz? TestPrep'in ACT özel ders paketi tam size göre! 70 saatlik paket, 20 online ACT deneme sınavı ve deneme sınavlarında çözemediğiniz sorular üzerine kurulu soru çözüm derslerini içerir. Paketsiz özel derse kıyasla özel ders paketleri %15 indirimlidir.

ACT Kursları

ACT Kursları

Tüm kursları tek bir pakette öğrencilerimize sağlayabiliyoruz. Bu 4 başlık için, kendi bölümünde uzmanlaşmış farklı ACT eğitmenleri ile çalışıyoruz. Bu sayede, uzman eğitmenlerden ACT dersi almış olursunuz. ACT kursu online olarak en fazla 6 öğrencilik sınıflarda veriliyor.

ACT Deneme Sınavları

ACT Deneme Sınavları

Özel ders ya da grup ders alırsanız, ACT konuları bittiğinde ACT deneme sınavları çözmeye başlayabilirsiniz. Zaman yönetimini kuvvetlendirmenize ve sorunsuz bir sınav günü gerçirmenize yardımcı olacak gerçek ve zamanlı ACT deneme sınavları sunuyoruz. Tüm çalışma materyalleri ve ACT testleri, kayıtlı öğrencilerimizin kullanımı için ücretsizdir.

Test Prep gerçekten her öğrenciye farklı yaklaşım sergiliyor ve bu gerçekten başarıyı getiriyor. Hem kızım hem de oğlum ACT özel ders almaya başladılar ve öğretmenlerin her iki çocuğuma da anlatım teknikleri birbirinden farklı. İki çocuğumun farklı öğrenme tarzlarının olduğunu biliyordum fakat öğretmenlerin daha ilk dersten bunu görmüş olmaları gerçekten beni çok mutlu ediyor. Çocuklarımın ikisi de online ACT derslerinden mutlu bir şekilde ayrılıyorlar ve ödevlerini aksatmadan yapmaları da TestPrep’i ne kadar sevdiklerini gösteriyor. Güvenilir bir ACT hazırlık kursu arayan velilere ve öğrencilere gözüm kapalı tavsiye ediyorum.

TestPrep ACT velisi – Gülşen Biricik
Öğrencilerimizin ACT Skorları
Online ACT Dersleri

Eğitim odaklı online ACT sınıfları sizi en yüksek skora taşımayı amaçlıyor

Online ACT derslerimiz canlı ve etkileşimlidir ve ACT için ihtiyaç duyacağınız tüm becerileri kapsayacak uzman eğitmenler tarafından yönetilir. Test becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olabilecek ve sınavın bölümleriyle nasıl başa çıkacağınız konusunda size yeni fikirler verebilecek grup derslerine ve interaktif sınıflara katılacaksınız. Belirli bir kavram hakkında biraz daha yardıma ihtiyacınız olduğunu fark ederseniz, bunu eğitmeninizle bire bir tartışma fırsatınız da olacak.

Online ACT Ödevleri
Zamana karşı yarışılan ACT’de, öğretmenler tarafından oluşturulan online soru bankası ile zamana karşı soru çözün. Derslerin bitiminde hemen öğrencilere gönderilen sorular, sistemimiz üzerinde çözülüp, notlandırılır. Online sistemimiz sayesinde ödevlerin başlangıç ve bitiş saatlerini kontrol edilir. Bu sayede en üst düzeyde öğrenci takibi yapılır. Ayrıca sorularda harcanan zamanı da gözlemleyip, öğrencilerimizin zamanı verimli kullanmasının önünü açılır.
Online ACT Deneme Sınavları
ACT stratejileri ve yaklaşımlarında uzmanlaşmak için ihtiyacınız olan 20 online deneme sınavı, 3.700+ çalışma sorusu başta olmak üzere tüm uygulama ve materyallere sahibiz. Deneme sınavları sonunda öğrencilere gönderilen skor raporları her sorunun en iyi şekilde anlaşılmasını sağlar. Böylece nerede yanlış yaptığınızı hızlı bir şekilde anlayabilirsiniz. Kursun sonunda uygulanan denemeler, öğrencilere gerçek sınav tecrübesi yaşatmak üzerine kuruludur. Zaman karşı yarışta Test Prep sizin yanınızdadır.

Online ACT özel ders programlarımız kısa sürede 33+ puan odaklıdır

Esnek ACT özel ders

- 15+ Sene Tecrübeli ACT Öğretmeni ile TestPrep İnteraktif Online Platformda 90 dakikalık 1 ders.

- Matematik, Science ya da İngilizce derslerinden istediğinizi seçebilirsiniz.

- Dilediğiniz konudan ders alabilirsiniz. Kendi uygun saatlerinize göre ders programı oluşturabilirsiniz

15+ yıl tecrübeli en iyi ACT eğitmenleri

Deneyimli eğitmenlerimiz sizi kısa sürede 34+ puana ulaştırmak için çalışıyor.

Kişisel ACT Programı

Daha kişiselleştirilmiş, ACT özel dersi tercih ediyorsanız, TestPrep ACT eğitmeni sizin için doğru seçim olabilir. İster Science kavramlarına biraz daha odaklanmaya ihtiyacınız olsun, ister Matematik bölümünde grafik çizmeye takılıp kalın, özel bir eğitmenle çalışmak size yalnızca hedeflerinize odaklanma fırsatı verir ve eğitmenin sizin öğrenme stillerinizi tanımasına olanak verir. Belirli güçlü yönleriniz varsa, eğitmeniniz bu özellikleri göz önünde bulundurarak dersinizi sizin için kişiselleştirecektir. Dikkatinizi dağıtacak daha az şeyle çalışmayı tercih ediyorsanız, özel ders harika bir seçenektir.

Global ACT Özel Ders Ekibi

Dünya çapında faaliyet gösteren Test Prep, online dersleriyle sizi tüm dünyadaki ACT öğretmenleriyle buluşturur. dünya çapındaki en iyi ACT eğitmenleriyle çalışıp, yüzlerce farklı kaynaktan derlenen Test Prep çalışma materyalleriyle 33 puanı geçin. Sadece kendi alanında ders veren öğretmen ekibimiz, sizi ACT'nin tüm bölümlerine ahazırlayacak ve sınavda karşılaşacağınız zorluklarka, kolayca mücadele etmenizi sağlayacaklar. ACT özel ders sıradan 90 dakikalık bir dersten çok daha fazlasıdır. ACT ve benzeri sınavlara hazırlıkta konusunda ve sınavda uzmanlaşmış eğitmenler çalışmak çok önemlidir.

Premium ACT Hazırlığı

Öğrencilerimizin çoğu bize aynı soruyla geliyor: ACT benim için uygun mu? Çoğu zaman, SAT'ın teknikleri ile mücadele etmekte zorlanan öğrenciler, daha somut düşünmeyi tercihe edip ACT'yi tercih ederler. Ek olarak, SAT hala açık ara en popüler sınav olmaya devam ettiğinden, ACT, yüksek başarı gösteren öğrencilerin geri kalanından sıyrılmanın bir yolunu arayan öğrencilere de hitap ediyor..

En iyi ACT hazırlığına başlamak için

Image link
ACT Grup Ders

Tüm ACT konularını ve denemeleri içeren 6-öğrencilik sınıflarda ACT hazırlık kurslarına katılın

ACT kursu hizmetimiz ile, tüm act bölümlerini tek bir merkezden alabilirsiniz. Rakiplerimize kıyasla, her alanda uzmanlaşmış eğitmenler ile çalışıyoruz. Bu sayede hem bilgi birikimi hem de tecrübe yaratıyoruz. Uluslararası seviyede faaliyet gösteren firmamız sayesinde, hem kaliteli bir ACT kursu hem de başarısını kanıtlamış bir yurt dışı eğitim danışmanlığı alırsınız. Kuvvetli referanslarımız için bize ulaşabilir ya da okulunuzda bizi tercih eden arkadaşlarınıza bizi sorabilirsiniz.

72 saat ders
20 ACT deneme sınavı
Öğrenci memnuniyet garantisi

1 yıldır sizinle çalıştım ve bu hazırlık sürecinin sonunda 36 ACT puanı ile bu serüveni bitirdim. Bana katlandığınız için ve sabrınız için çok teşekkürler 🙂 Bu yazımı okuyan herkese gözü kapalı tavsiye ederim.

TestPrep ACT öğrencisi – Arda
Öğrencilerimizin ACT Skorları
Tüm ACT Kurs Tarihleri

ACT Kurs Takvimi | Her ACT Sınavdan 4 Ay Önce ACT Hazırlık Kursu Açıyoruz

72 saatlik online ACT kurs programını, 20 tane ACT deneme sınavı ile pekiştiriyoruz. Özenle seçilmiş çalışma materyallerimizle, sınavdan 33 üstü almanız için çalışıyoruz. Öğrencilerin seviyelerine göre oluşturulan gruplar, tüm konuları içeren derslerle birlikte en yeni teknolojiyle verilir.

91%

Öğrenci Memnuniyeti

Eylül 2008'den itibaren

82%

Hedef Puana Ulaşan Öğrenci

Eylül 2008'den itibaren

Start
Başlangıç
End
Bitiş
Timing & Schedule
Saatler & Takvim
November 13, 2023
13 Kasım 2023
March 08, 2024
08 Mart 2024
Dolu | Kayıtlar Kapalı
Full | Registration Cloased
January 15, 2024
15 Ocak 2024
May 03, 2024
03 Mayıs 2024
***Registration is open until January 12, 2024***
***Son kayıt tarihi: 12 Ocak 2024***
Pazartesi - Çarşamba - Cuma: 18:00 - 20:15
Monday - Wednesday - Friday: 6pm - 8:15pm
February 12, 2024
12 Şubat 2024
May 31, 2024
31 Mayıs 2024
***Registration is open until February 09, 2024***
***Son kayıt tarihi: 09 Şubat 2024***
Pazartesi - Çarşamba - Cuma: 18:00 - 20:15
Monday - Wednesday - Friday: 6pm - 8:15pm
Fiyatlar & Kayıt
Tüm ACT Konuları
20 ACT Denemesi
İnteraktif Online Dersler

ACT özel ders paketlerimiz

Tüm Konular Paketi

ACT özel ders tüm konular paketimiz 90 dakikalık 50 dersten oluşur ve sınavın tüm konularını kapsar. Özel ders paketlerininin içinde 20 tane ACT denemesi ve öğrencilerin denemelerde çözemediği, yanlış çözdüğü sorular üzerine kurulu 5 adet soru çözüm dersi de bulunmaktadır. Ayrıca öğrencimizin ihtiyacı olan tüm materyaller de öğrencimizle paylaşılır ve herhangi bir ek kaynak ihtiyacınız olmaz.

Sadece Matematik Paketi

ACT özel ders sadece Matematik paketimiz 90 dakikalık 15 dersten oluşur ve sınavın tüm Matematik konularını kapsar.
Ayrıca öğrencimizin ihtiyacı olan tüm Matematik materyalleri de öğrencimizle paylaşılır ve herhangi bir ek kaynak ihtiyacınız olmaz.Sadece İngilizce Paketi

ACT özel ders sadece İngilizce paketimiz 90 dakikalık 25 dersten oluşur ve sınavın tüm Reading ve English konularını kapsar. Ayrıca öğrencimizin ihtiyacı olan tüm Reading ve English materyalleri de öğrencimizle paylaşılır ve herhangi bir ek kaynak ihtiyacınız olmaz.1 Comment
Gülşen Biricik

Test Prep gerçekten her öğrenciye farklı yaklaşım sergiliyor ve bu gerçekten başarıyı getiriyor. Hem kızım hem de oğlum ACT özel ders almaya başladılar ve öğretmenlerin her iki çocuğuma da anlatım teknikleri birbirinden farklı.

İki çocuğumun farklı öğrenme tarzlarının olduğunu biliyordum fakat öğretmenlerin daha ilk dersten bunu görmüş olmaları gerçekten beni çok mutlu ediyor. Çocuklarımın ikisi de online ACT derslerinden mutlu bir şekilde ayrılıyorlar ve ödevlerini aksatmadan yapmaları da TestPrep’i ne kadar sevdiklerini gösteriyor.

Güvenilir bir ACT hazırlık kursu arayan velilere ve öğrencilere gözüm kapalı tavsiye ediyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *