GMAT Kursları | GMAT Özel Ders

TestPrep'in GMAT Sınıfları

GMAT özel ders ve kurs

GMAT sınavınında başarılı olmanıza yardımcı olabilecek mükemmel stratejiler öğrenmek ister misiniz? Puanınızı artırmak için İngilizce Gramer kurallarına hakim olmak ister misiniz? GMAT kursları sayesinde, GMAT testinin yapısını anlamanıza yardımcı olacak birçok bilgi ve GMAT tekniği öğreneceksiniz.

#GMAT #VERBAL #QUANTITATIVE #IR #WRITING #EN-İYİ-GMAT-KURSU #GMAT-ÖZEL-DERS #GMAT-GRUP-DERS

Image link
GMAT Özel Ders

GMAT özel ders ihtiyaçlarınıza göre şekilleniyor

Size özel test günü taktikleri ve stratejileri:

GMAT özel ders öğretmeninizle çalışırken, öğrenme tarzınız, güçlü yönleriniz ve zayıf yönleriniz hakkında derin bir anlayış geliştiriyoruz. Sınav günü yaklaştıkça, eğitmeniniz size hedef puanınıza ulaşmanız için en iyi yolu sağlayacak bir dizi taktik ve strateji geliştiriyor.

Kişiselleştirilmiş deneme sınavı incelemeleri ve geri bildirimler:

Deneme sınavlarının sonunda sadece puanınızı hesaplamıyoruz. Bir deneme sınavı yaptıktan sonra daha derin bir inceleme oluşturuyoruz. Online GMAT özel ders eğitmeniniz, zaman harcadığınız sorulara bakabilecek ve çalışmaya devam ederken eksiklerinizi hızlı bir şekilde farkedektir.

GMAT denemelerinde 16-17 yanlış yaparken buradan aldığım 4–5 ders ile yanlışlarım 3–4 arasına geriledi. Bu kadar kısa sürede bu kadar değişim için inanın teşekkür yetmez ama elimden gelen bu. Sizi tavsiye edeceğim.

Test Prep GMAT Öğrencisi – Erdem Y.
GMAT Özel Ders Paketleri

GMAT özel ders paketlerine kaydolun ve fiyat artışlarından etkilenmeyin

Sadece özel ders ile GMAT sınavına hazırlanmak ve en baştan başlamak mı istiyorsunuz? GMAT özel ders paketleri tam size göre. Size özel oluşturulan program sayesinde sınava en iyi şekilde hazırlanıp, 700+ hedefinde sorunsuz şekilde ilerleyin. Sadece GMAT Quant bölümünde sorun yaşıyorsanız, GMAT Quant Paketi ya da sadece Verbal kısmında sorun yaşıyorsanız GMAT Verbal Paketi de alabilirsiniz.

Özel ders paketlerinde 2 taksit fırsatını kaçırmayın
GMAT Tutoring Packages

Özel ders paketlerinde 2 taksit fırsatını kaçırmayın

Fiyatlar & Detaylar

Özelleştirilmiş çalışma planları ve ödevler:

Özel öğretmenlerimizden biriyle, eksik olduğunuz alanlara daha fazla zaman ayırabilir ve zaten güçlü olduğunuz alanlarda daha az zaman harcayabilirsiniz.

Sizin takviminize uyan planlama:

TestPrep eğitmeniniz gelişiminizi inceler ve sizin için oluşturulmuş uygun çalışma materyalleri ve programları sağlarlar. GMAT özel ders ile avantajınızı en üst düzeye çıkarmaya odaklanırlar.
Premium GMAT Hazırlık Kursları

GMAT eğitiminizi bir adım ileriye taşıyın

Deneyimli GMAT Eğitmenleri ile özel ders ve GMAT kursları
700+ puanlı referanslar
Online GMAT deneme sınavları
Güvende hissetmenizi sağlayacak öğrenci memnuniyeti garantisi

GMAT Hazırlık

Online GMAT Kursları 700+ Puanı Hedefliyor %30 Daha Avantajlı

Canlı online GMAT sınıfları
6-kişilik interaktif online sınıflar
Verbal & Quant için farklı eğitmenler
Image link

GMAT kursu arayanlar için son derece tavsiye edebileceğim bir yer. Sınavla tam uyumlu deneme sınavları ve GMAT ders materyalleri ile kolaylıkla yüksek puan almanızı sağlıyorlar. Bu konuda tecrübeli GMAT eğitmenleri ve yurt dışı eğitim danışmanları ile diğer firmalardan öne geçmeyi başarıyorlar. Hafta içi kurslarına katılamasam da hafta sonları için GMAT kurslarına katıldım. Gittikçe zorlaşan sorularla nasıl başa çıkabileceğimi, sınavda karşıma çıkan sürprizlerle nasıl baş edebileceğimi öğrendim.

Test Prep GMAT öğrencisi – Can G.
GMAT Grup Ders

GMAT kurslarına başlamak için geç kalmayın

Dört ay süren Online GMAT kursları, sizi hayalinizdeki okullara bir adım daha yaklaştırır. GMAT’in tüm bölümleri için farklı GMAT eğitmenleri vardır. Özenle hazırlanmış programlarımız en az 10 sene tecrübeli GMAT öğretmenleri ile verilecektir. Online ödev ve GMAT deneme sınavları ile sınav ortamında gibi zamana karşı yarışta yanınızdayız. Öğrencilerin seviyelerine göre oluşturulan 6 kişilik sınıflarda, en iyi GMAT kursunu sağlıyoruz.

Dünya genelinde 6.000 ‘den fazla business school ve program tarafından güvenilen GMAT, akademik başarı için hazır olduğunuzu gösterir.

Öğrencilerin sınavda karşılaşabileceği zorlukları önceden bilen kişiler ile çalışmaları her zaman faydalarına olacaktır.

GMAT sınavı hakkında daha detaylı almak isteyen adaylar resmi GMAT sayfasını ziyaret edebilirler. Sınav hakkında, kayıt dahil tüm yardımı sunuyoruz.

Baştan Sona Tüm GMAT Konuları
Tecrübeli GMAT öğretmenlerimizin hazırladığı ders programları ve materyalleri ile her ders sonrası ödevlerle öğrenmenizi pekiştirin. Konuların bitmesiyle birlikte uyguladığımız online denemelerle, zaman karşı olan bu yarışa en iyi şekilde hazırlanın. 
GMAT Öğretmen Profili
Testi geçmek için ipuçları ve püf noktalarını öğretmeye, gerçek bir öğrenme tutkusu aşılamaya ve öğrencilerin başarılı olmalarına yardımcı olacak temel test tekniklerini öğretmeye odaklanan Test Prep eğitmenleri, dünya çapında eğitim veren GMAT öğretmenlerinden seçilir.
Tüm GMAT Kurs Tarihleri

GMAT Kurs Takvimi | 4 Ay Süren GMAT Kursları

72 saatlik GMAT kursları programını, 20 tane GMAT deneme sınavı ile pekiştiriyoruz. Özenle seçilmiş çalışma materyallerimizle, sınavdan 700 üstü almanız için çalışıyoruz. Öğrencilerin seviyelerine göre oluşturulan gruplar, tüm konuları içeren derslerle birlikte en yeni teknolojiyle verilir. Sınava en yakın GMAT soru bankalarımız ve çalışma kağıtlarımız, sizi kısa sürede en yüksek skora ulaştırmayı hedefler.

93%

Öğrenci Memnuniyeti

Eylül 2008'den itibaren

82%

Hedef Puana Ulaşan Öğrenci

Eylül 2008'den itibaren

Start
Başlangıç
End
Bitiş
Timing & Schedule
Saatler & Takvim
August 14, 2023
14 Ağustos 2023
December 01, 2023
01 Aralık 2023
***Registration is open until August 11, 2023***
***Son kayıt tarihi: 11 Ağustos 2023***
Pazartesi - Çarşamba - Cuma: 20:00 - 22:15
Monday - Wednesday - Friday: 8pm - 10:15pm

November 13, 2023
13 Kasım 2023
March 08, 2024
08 Mart 2024
***Registration is open until November 10, 2023***
***Son kayıt tarihi: 10 Kasım 2023***
Pazartesi - Çarşamba - Cuma: 20:00 - 22:15
Monday - Wednesday - Friday: 8pm - 10:15pm
January 15, 2024
15 Ocak 2024
May 03, 2024
03 Mayıs 2024
***Registration is open until January 12, 2024***
***Son kayıt tarihi: 12 Ocak 2024***
Pazartesi - Çarşamba - Cuma: 20:00 - 22:15
Monday - Wednesday - Friday: 8pm - 10:15pm
February 12, 2024
12 Şubat 2024
May 31, 2024
31 Mayıs 2024
***Registration is open until February 09, 2024***
***Son kayıt tarihi: 09 Şubat 2024***
Pazartesi - Çarşamba - Cuma: 20:00 - 22:15
Monday - Wednesday - Friday: 8pm - 10:15pm
Ayrıcalıklı Özellikler

Size kolaylık sağlayacak GMAT test günü taktikleri ve stratejileri

Testte zamanı etkin yönetin!

GMAT dersi almayan pek çok öğrenci, sınav gününün, çalışmaları sırasında sıklıkla deneyimlemedikleri benzersiz zorluklar sunduğunu fark eder.
Kişisel GMAT eğitmeninizle çalışırken, öğrenme stiliniz, güçlü ve zayıf yönleriniz hakkında derin bir anlayış geliştireceğiz.
Sınav günü yaklaştıkça, öğretmeniniz hedef puanınıza ulaşmanız için size en iyi uyum sağlayacak bir dizi taktik ve strateji geliştirebilecektir.

İhtiyaçlarınıza uygun planlama

TestPrep eğitmeniniz, gelişiminizi izleyebilir ve sizin için oluşturulmuş uygun çalışma materyalleri ve programları sağlayabilir. Aldığınız faydayı en üst düzeye çıkarmaya odaklanırlar.

Özelleştirilmiş çalışma planları ve ödevler

Özel öğretmenlerimizden biriyle, gelişime ihtiyaç duyduğunuz kilit alanlara daha fazla zaman ayırabilecek ve zaten güçlü olduğunuz alanlara daha az zaman ayırabileceksiniz.

Deneme sınavı incelemeleri ve geri bildirimleri

GMAT deneme sınavları sonunda sadece yanlışlarınızı saymıyoruz. Bir deneme testi yaptıktan sonra daha derin bir inceleme oluşturuyoruz. GMAT özel ders öğretmeniniz, zorlandığınız sorulara bakabilecek ve siz çalışmaya devam ederken ele alınacak belirli alanları bulabilecektir.

Online GMAT Dersleri

Yüksek Teknolojili Online GMAT Kursları Zamana Karşı Yarışta Yanınızda

Online eğitimimiz, öğrencilerin rakipsiz uluslararası öğretmen ekibimize erişim sağlar. Böylece öğrenciler nerede olurlarsa olsunlar onlar için en iyi desteği alabilirler. Test Prep Online altyapısı ile öğrenciler ses, video, slayt, sohbet ve ekranın gerçek zamanlı olarak paylaşılmasını sağlayabilirler. Grafikleri çizmekten geometrik şekilleri kullanmaya, çevrimiçi çalışma alanlarının esnekliğine ve yanıt verebilirliğine kadar, öğrencilerin ve öğretmenlerin birlikte ayrıntılı olarak keşfetmelerine imkan sağlanır. Online derslerin sonunda, öğrenciler sadece etkili test stratejilerine hakim olmakla kalmayıp, aynı zamanda ders sırasında kapsanan materyalleri kullanarak kapsamlı bir şekilde pratik yapma konusunda da geniş imkanlara sahip olurlar.

GMAT Programı lisans mezunu öğrenciler için hazırlanmış, üniversite sonrası bir programdır. Öğrencileri üniversite sonrasındaki yaşamlarında başarılı olmaları için hazırlayan, akademik olarak zorlayıcı ve öğretme odaklı bir eğitim programıdır. Tüm öğrencilerin entelektüel, sosyal, duygusal ve fiziksel gelişimini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Program, dünyanın önde gelen üniversitelerine kabul almak için kullanılır ve bir çok üniversitede geçerliliğe sahiptir.

Online GMAT Ödevleri
Zamana karşı da yarışılan GMAT’de, öğretmenler tarafından oluşturulan online soru bankası ile zamana karşı soru çözün. Derslerin bitiminde hemen öğrencilere gönderilen sorular, sistemimiz üzerinde çözülüp, notlandırılır. Online sistemimiz sayesinde ödevlerin başlangıç ve bitiş saatlerini kontrol edilir. Bu sayede en üst düzeyde öğrenci takibi yapılır. Ayrıca sorularda harcanan zamanı da gözlemleyip, öğrencilerimizin zamanı verimli kullanmasının önünü açılır.
Online GMAT Deneme Sınavları
GMAT stratejileri ve yaklaşımlarında uzmanlaşmak için ihtiyacınız olan 40 online deneme sınavı, 3.000+ çalışma sorusu başta olmak üzere tüm uygulama ve materyallere sahibiz. Deneme sınavları sonunda öğrencilere gönderilen skor raporları her sorunun en iyi şekilde anlaşılmasını sağlar. Böylece nerede yanlış yaptığınızı hızlı bir şekilde anlayabilirsiniz. Kursun sonunda uygulanan denemeler, öğrencilere gerçek sınav tecrübesi yaşatmak üzerine kuruludur. Zaman karşı yarışta Test Prep sizin yanınızdadır.

Öğrencilerimizin en iyi GMAT Hazırlık Kursu skorları.

TestPrep, GMAT skorlarında en üst düzey başarıyı sağlayan hazırlık kursu kurumudur. Kapsamlı içeriği ve etkili stratejileriyle öğrencilerin en yüksek puanları elde etmelerine yardımcı olmaktadır.

Asude Varan
700/800
Elif Çaylı
720/800
Esra Yalaz
700/800
Ahsen Ovalı
730/800
Selçuk Akünal
700/800
Jessica Lowell
720/800
Bert Clevé
720/800
Asude Sağlak
700/800
Emre Kosif
720/800
Ender Sivaslı
690/800
İlker Tuğ
730/800
Erdal Gülcü
710/800
Kerem Başaran
700/800
Barış Girneli
730/800
Tuna Geren
700/800
Ahmet Sargın
710/800
Rishab Jain
720/800
Axel Weber
700/800
Şimal Seven
700/800
Melek Peker
690/800
Tuğçe J. Berketen
740/800
Nil Kılıç
700/800
Barış Kılıç
740/800
Güldal Kalender
730/800
Selçuk Baytar
740/800
Şule Gözegir
700/800
Peyami Derecik
720/800
Jake Granger
740/800
Abbas M. al-Aqqad
700/800
Barbaros Kaya
710/800
Melih Kılıç
720/800
Burcu Sevigen
730/800
Aysu Sevdi
700/800
Sertap Güven
730/800
Enes Karadal
710/800
Emre Göl
720/800
Ahu Tarlacı
710/800
Maja Khalid
680/800
Rebecca Y.
730/800
Maja Khalid
690/800
Selçuk Tarcan
730/800
Ozan Telli
710/800
Tolga Levin
700/800
Şükrü Turan
710/800
Demir Korcan
690/800
Deniz Şanlı
720/800
Deniz Şanlı
720/800
Kevin Davis
730/800
Elina Salikhova
700/800
Rafi Bashar
720/800
Elina Salikhova
680/800
Elfin Harlan
690/800
Burcu Gül
710/800
Ece Yazıcı
700/800
Güler Tatlı
680/800
1 Comment
Ahmet Sargın

TestPrep GMAT konsunda gerçekten harika eğitmenlere sahip. Konuyu avucunun içi gibi bilen eğitmenlerle hızlı bir şekilde ilerleyebilmek çok sevinidirici zira iş sonrası GMAT çalışmak pek de kolay olmuyor. Derslerin online olması iş çıkışında daha fazla zaman demek ve daha fazla çalışma ve sosyallik anlamına da geliyor.
Online GMAT derslerinden bu kadar fayda beklemezdim fakat son derece memnunum. Öğretmenler GMAT’te başarılı olmak için gerekli bilgi ve materyallere sahipler. Şahsen, online GMAT hazırlık kursu arıyorsanız gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *