IB Özel Ders | IB Kursları | Mid-IB ve Pre-IB Dersleriyle IB Hazırlığı

TestPrep'in IB Dersleri

IB özel ders ve IB kursları

Özel IB özel ders programımız aracılığıyla öğrencilerin olağanüstü akademik başarılarına katkıda bulunan temel unsur, yapılandırılmış eğitim sistemimizdir. Başarıya sürekli olarak rehberlik eden mentorlara sahip olmak son derece önemlidir. Öğrencilere kişiselleştirilmiş yardım sağlıyor ve öğrenme sürecine ebeveynleri de dahil ediyoruz. Ekibimiz, IB özel ders programına kaydolmayı amaçlayan öğrencilerin ihtiyaçlarını titizlikle değerlendirir ve sonrasında önemli ilerleme sağlayacak en uygun programa karar verir.

#INTERNATIONAL BACCELAURATE #STANDARD-LEVEL #HIGHER-LEVEL #MATHEMATICS #PHYSICS #CHEMISTRY #BIOLOGY #TURKISH-A #ENVIRONMENTAL-SYSTEMS-AND-SOCIETIES #TITC #TOK #ECONOMICS #PSYCHOLOGY #ENGLISH # INTERNAL-ASSESSMENT #EXTENDED-ESSAY #CAS #REVISION #PRE-IB #MID-IB #IBDP

Image link
IB Özel Ders

IB özel derslerimizle 7 almanın yolunu açıyoruz

Her öğrencinin üstün başarı potansiyeli vardır. IB özel derslerimizde, öğrencilerimizin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olan kişisel bir ortam oluşturuyoruz. Ekibimiz, başarının disiplin ve süreklilik gerektirdiğinin farkındadır; bu nedenle öğrencilerimiz motivasyonlarını ve ilerlemelerini takip etmek için birebir takipler sağlıyoruz. Öğrencilerimizin başarısı için ebeveynlerin katılımının önemli olduğuna inanıyoruz ve çocuklarının akademik gelişimini sağlamak için yakın çalışıyoruz. Öğrencilerimizin güçlü ve zayıf yönlerinin detaylı analizini yaparak, ihtiyaçlarına özel dersler sunuyoruz. Amacımız öğrencilerimize en yüksek verimlilik seviyesini sunarak, istedikleri sonuçlara ulaşmalarına yardımcı olmaktır.

Examiner IB eğitmenleri
Size en uygun Test Prep IB öğretmeniyle eşleşin
Global ofislerimiz ve IB öğretmen kadromuz
Güvende hissetmenizi sağlayacak öğrenci memnuniyeti garantisi
IB Derslerinizi Seçin ve Başlayın

Kişisel IB Dersleri

IB özel ders programımız, öğrencilere kendi zaman planlarını oluşturma konusunda en yüksek esnekliği sunmak için tasarlanmıştır. İhtiyaçlarına uygun bir zaman dilimi seçme seçeneği ile öğrenciler, tercihlerine göre çalışma seanslarını planlama özgürlüğüne sahiptir. Ayrıca, bazı öğrencilerin sabit bir programa ihtiyacı olduğunu anlıyoruz ve özel çözümler sunarak taleplerini karşılamaktan mutluluk duyuyoruz. Ekibimiz, her öğrencinin öğrenme tarzı, programı ve bireysel ihtiyaçlarına uygun yüksek kaliteli özel ders hizmetleri sunma konusunda kendinden emindir. Bize katılın ve nasıl bir IB başarı hikayesi olabileceğinizi kendiniz görün!

Uluslar Arası IB Özel Ders

Test Prep, küresel olarak faaliyet gösteren ve dünya genelinde IB öğrencileri için özelleştirilmiş kapsamlı online dersler sunan bir eğitim kurumudur. Dersler, dünyanın farklı bölgelerinden yüksek deneyime ve niteliğe sahip IB öğretmenleri tarafından oluşturulmuştur. Test Prep, en iyi IB eğitim deneyimini sağlamayı ve kariyerlerinde başarı sağlamayı hedeflemektedir. Online platform, öğrencilerin evlerinin konforundan dünya çapında IB öğretmenlerine ve gelişmiş eğitim kaynaklarına erişimini sağlar. Akademik başarı elde etmek için önde gelen eğitim kaynaklarından ve en iyi IB öğretmenlerinden yararlanmak için bugün Test Prep'e katılın.

Gerçekten benim iyiliğim için uğraşan ve bana derslerin mantığını anlatan insanlar olduğunu gördüm. IB dersleri ile hayatımda ilk defa ders aldım ve derslerimi şimdi daha da çok seviyorum. Tüm öğretmenlerime çok çok çok teşekkür ederim. Sizin gibi bir kurum oldukça eğitime verilen değer her zaman artacaktır.

Test Prep IB öğrencisi – Ebru
IB Derslerimiz

Sunduğumuz IB HL & SL dersleri

Aşağıdaki derslerin SL ve HL opsiyonları bulunuyor.

IB Ekonomi
IB Psikoloji
IB English A
IB English B
IB Business
IB TITC
IB TOK
-
-
-
-
IB Özel Ders Paketleri

IB özel ders paketlerine geçin ve tasarruf edin

Ön ödemeli paketlere kayıt olarak 10 ya da 20 dersli ödeme yapabilir ve bu dersleri seçtiğiniz derslerde kullanabilirsiniz. Örneğin 20 derslik paket aldığınızda bunu 7 ders IB Kimya, 4 ders IB Fizik ve 9 ders IB Matematik olarak kullanabilirsiniz.

IB özel ders paketleriyle %14 tasarruf edin
IB Tutoring Packages

IB özel ders paketleriyle %14 tasarruf edin

Fiyatlar & Detaylar
Premium IB Öğretmenleri

IB eğitiminizi uzman bir kurum ve öğretmenlerle sürdürün

IB Grup Ders

IB Revision Online Derslerle Bize Katılın

Mayıs ya da Kasım sınavlarına hazırlık için bir hızlandırılmış kamp mı arıyorsunuz? IB revision programlarımızın dönüştürücü gücünü keşfedin! Kendini adamış IB öğretmenlerimiz, her konuda tam potansiyelinizi ortaya çıkarmanıza yardımcı olmak için gayret göstermektedir. Ayrıca, IB Examiner ekibimiz, başarınızı sağlamak ve sınavlarınızda o arzulanan "7" notunu almanıza yardımcı olmak için burada. Geleneksel eğitimin ötesine geçmeye hazır olun.

Tüm Konular
IB müfredatı öğrencilerinin sınavlara girmeden önce kendine güvenli ve tam olarak hazır olmaları son derece önemlidir. Bunu başarmak için, 2 yıllık IB müfredatını tamamen gözden geçirmek için zaman ayırmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Bunu yaparken, her dersten sonra ödevleri tamamlayarak öğrenmenizi sürekli olarak pekiştirmeniz önemlidir. Bu, sağlam bir bilgi temeli oluşturmanıza ve karmaşık kavramları anlamanıza yardımcı olacaktır. Bunun yanı sıra, IB sınavlarına yönelik son ayda past paper çözerek hazırlığınızı maksimize edebilirsiniz. Bu testlerle çalışarak, zayıf yönlerinizi belirleyebilir ve çabalarınızı bu alanları iyileştirmeye odaklayabilirsiniz.
IB Öğretmen Profili
Test Prep olarak, en dikkat çekici özelliğimizle gurur duyuyoruz - IB Examiner öğretmenlerle çalışıyoruz! Tecrübeli öğretmenler ekibimiz yıllardır müfredatı öğretiyor ve sınavın içinde dışında bütüncül bir anlayış kazandırıyor. Öğrencilerimiz için bu, kolaylıkla başarı elde etmek ve sınav hazırlığı sürecinde herhangi bir puan kaybı potansiyelini ortadan kaldırmak anlamına geliyor. Test Prep olarak, en iyilerle çalıştığınızda, en iyisi olursunuz inancındayız. IB Examiner öğretmenlerimiz, öğrencilerimizi akademik hedeflerine ulaşmaları ve alanlarında başarılı olmaları konusunda adanmıştır.

Oğlumun okul notlarını kısa sürede yükseltebilen, vizyon verebilen ve en önemlisi mantığını anlatarak öğreten kurs merkezi. Sizi bulduğum için gerçekten çok şanslı hissediyorum. Bu zamana kadar IB kursu veren başka yerlerde vakit kaybetmişim. Başından itibaren her şey anlatıldığı gibi gitti ve ara dönemi iyi bir GPA ile bitirdik. Eminim ki ikinci dönem çok daha iyi olacak. Sonsuz teşekkürler.

Test Prep IB velisi – Şükran Hanım
Online IB Dersleri

Online IB Dersleriyle IB Examiner Öğretmenlere Erişin

TestPrep , öğrencilerin seçkin bir uluslararası IB öğretmen grubuna erişim sağladığı dinamik bir online eğitim platformu sunar. Eşsiz öğretmen ekibimiz, öğrencilere dünya genelinde en yüksek düzeyde destek sağlayarak başarı için ihtiyaç duydukları avantajı sağlar. Keskin altyapımız sayesinde, öğrenciler gerçek zamanlı ses, video, slayt, sohbet ve ekran paylaşımından faydalanarak çevrimiçi öğrenme deneyimlerini geliştirebilirler.

Gelişmiş sanal çalışma alanımız esnektir, hızlı cevap verir ve grafik çizimleri ve kimyasal denklemler yazma gibi çevrimiçi araçları içerir ve öğrencilerle öğretmenler arasında gerçek bir işbirliği hissi yaratır. Öğrenci ve öğretmenlerin derinlemesine nüanslı konu başlıklarını keşfetmelerine olanak tanıyan benzersiz bir fırsat sunuyoruz ve onları akademik mükemmelliğe ulaştırıyoruz.

IB Questionbank Çözümleri
Öğretmenlerimiz tarafından oluşturulan online IB soru bankamız, size zamanla yarışarak sorular çözme imkanı sunar. Çevrimiçi sistemimiz, ödevlerin başlangıç ve bitiş sürelerini denetleyerek öğrencilerimizi en yüksek düzeyde izlememizi sağlar. Ayrıca, sorular üzerinde harcanan zamanı gözlemleyerek öğrencilerimizin zamanlarını etkin bir şekilde kullanmalarına yardımcı oluyoruz.
IB Öğretmeniyle Birlikte Çalışın
Platformumuz, IB sınavlarınızda, Extended Essay, Internal Assessment ve okul projelerinizde başarılı olmak için ihtiyacınız olan her şeyi içerir. Çoklu-kullanıcılı beyaz tahta ve sunum seçeneklerimizle olağanüstü bir işbirliği deneyimi sunmak için bize güvenebilirsiniz. İnteraktif öğrenme, online derslerimizle hiç bu kadar kolay olmamıştı ve tüm avantajları elde etmek garantidir. Animasyonlu sunumlarımız bireysel tarzınıza uygun olarak hazırlanır ve size en iyi öğrenci deneyimini sunar. Platformumuzla, hayallerinizi gerçekleştirecek özgüvene sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz.

Oğlumuzu IB sınavına hazırlamak için TestPrep’i bulduğumuz için eşim ve ben çok mutluyuz. TestPrep’in hevesli ve dinamik öğretmenleri oğluma sabırla yaklaşıp, soruları nasıl çözeceğini anlayana kadar farklı açılardan yaklaştılar. Oğlum dersleri sabırsızlıkla beklerdi ve soruları çözebildiğini gördüğünde de ödevlerini yapmaktan hiç yorulmazdı. Danışmanımız Ender Bey, bir sorumuz olduğunda veya programda bir değişiklik yapmamız gerektiğinde her zaman hızlı yanıt verdi. Öğretmenler oğlumun puanlarının yükseleceğinden her zaman emindiler ve bu güveni kesinlikle oğluma aktardılar. İlk sınav notları 40-50 civarında olan derslerden bile oğlum 90-100 arası notlar aldı. Online derslerden başta ne kadar çekinsem de telefonda görüştüğüm Barış Bey, gençlerin online sistemlere daha kolay adapte olduğunu söylemişti ve gerçekten de öyleymiş. Tüm destekleriniz için çok teşekkürler. İkinci dönemde görüşmek üzere.v

Duygu Oluk - IB Velisi
IA & EE

Internal Assessment & Extended Essay

IB programındaki Internal Assessment ve Extended Essay ile ilgili sorun yaşıyorsanız, kesinlikle yardımcı olabiliriz. Deneyimli IB eğitmenlerimizden oluşan ekibimiz, öğrencilerin zorlandığı tüm alanları biliyor, bu yüzden emin olun ki en iyi hazırlığı yapacaksınız. 7 notunu almak istiyorsanız, başarılı bir IA yazmak anahtar unsurdur! Size uygun harika destek paketlerimiz mevcut. IB hedeflerinize ulaşmak için birlikte çalışalım!

IA ve EE için profesyonel destek alın
EE & IA Desteği

IA ve EE için profesyonel destek alın

Fiyatlar ve Detaylar

Mid-IB ve Pre-IB kurslarıyla yeni döneme hazır girin

IB öğretmenleriyle tam not alın!

IB ilk sene tekrar kursları

Mid-IB Kursları

IB'nin ilk yılını başarıyla tamamlamanızı tebrik ederiz! Şimdi daha da başarılı bir son yıl için hazırlanma zamanı geldi. Mid-IB derslerimiz, öğrendiklerinizi gözden geçirme ve IB yolculuğunuzun son aşaması için sağlam bir temel oluşturma mükemmel bir fırsat sunar.

Programlarımız hem Higher Level (HL) hem de Standart Level (SL) öğrencilerini desteklemek için uzman bir şekilde tasarlanmıştır, böylece akademik kariyerinizin bir sonraki aşamasında başarınızı sağlamak için bilgi ve becerilerinizi artırabilirsiniz. Okuldaki öğrenime mükemmel bir tamamlayıcı olarak, IB müfredatının anlayışını yaz boyunca genişletme şansı elde edersiniz. Son yılınızda başarabileceklerinizle heyecanlanma zamanı geldi. Bugün Mid-IB programımıza kaydolun ve tam potansiyelinizi ortaya çıkarmak için ilk adımı atın!

IB 'ye başlamadan hazır hale gelin

Pre-IB Kursları

Başarılı olmanız için ihtiyaç duyduğunuz bilgi ve becerilerle donatılmış olan Pre-IB kursları sunuyoruz. Yaz kurslarımız, seviyelerine ve derslerine göre öğrencileri gruplandırmak için özel olarak tasarlanmış olup, Pre-IB deneyiminizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar. Hazırlık başarının anahtarıdır ve Test Prep kursumuz, IB yıllarını en iyi şekilde değerlendirmek isteyen öğrenciler için mükemmel bir çözümdür.

Tecrübeli eğitimcilerimiz, IB hakkında genel bilgi paylaşarak, ders seçimlerinize bilinçli kararlar vermenize ve başarılı olmanız için gereksinim duyduğunuz desteği sağlarlar. Okulumuzda, hedeflerinize ulaşmanıza ve IB eğitiminizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için Pre-IB dersleriyle size destek oluyoruz. Bilgi almak ve kayıt olmak için bize hemen ulaşın!

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *