IB Kimya Özel Ders SL/HL | IB Kimya Kursları SL/HL

En iyi IB Kimya özel ders deneyimi

IB Kimya özel ders SL/HL programlarımız

Mühendislik ve fen alanındaki bölümlerde okumak isteyenler için önemli bir ders olan IB Kimya, öğrencinin ihtiyaçlarına, seviyesine ve hedeflerine göre özel olarak tasarlanmış bire bir IB Kimya özel ders ile desteklenir. IB Kimya öğretmenlerimiz, öğrencinin eksiklerine odaklanır ve öğrenciye özel ders planı yaratır. IB Kimya Revision derslerimiz de, sınav öncesinde öğrencilere IB kampıyla grup ders imkanı verir.

#INTERNATIONAL BACCELAURATE #STANDARD-LEVEL #HIGHER-LEVEL #CHEMISTRY #Structure #Reactivity #INTERNAL-ASSESSMENT #EXTENDED-ESSAY #REVISION #PRE-IB #MID-IB #IBDP

Image link
IB Kimya Özel Ders

IB Kimya özel ders programlarımız en iyi IB Kimya öğretmenleriyle 7 almanız üzerine kuruludur

IB Kimya özel ders, uluslararası bir öğrenim programı olan International Baccalaureate programı kapsamında öğrencilere verilen kimya derslerinin özel olarak desteklenmesi amacıyla düzenlenen bir özel ders programıdır. Bu program sayesinde öğrenciler, IB Kimya programının gerektirdiği temel konuları daha iyi anlayarak daha iyi bir başarı elde edebilirler.

IB Kimya özel dersleri, öğrencilere birebir ders imkanı sunarak öğrenim ihtiyaçlarına özel çözümler sunar. Öğrencilerin öğrenme tarzına, ihtiyaçlarına ve hedeflerine göre özel olarak planlanan dersler sayesinde, öğrenciler daha hızlı ve etkili bir şekilde ilerleme kaydedebilirler. IB Kimya özel dersleri ayrıca, öğrencilerin IB Kimya sınavlarına daha iyi hazırlanmalarına da yardımcı olur.

IB Kimya Özel Ders Almaya Başlayın

Kimya hocaları başta olmak üzere tüm müfredata bukadar hakim ve bukadar anlaşılır anlatan hocalarına teşekkürü borç bilirim. Benimle 2 yıllık IB süreci boyunca başından sonuna kadar hep birlikte oldular. Düştüğüm anlarda psikolojik destek sağladılar ve toparlanmama yardımcı oldular. Test Prep benim için bir aile gibiydi. Yıllar sonra bile yanınıza uğramak isteyeceğimi düşünüyorum.

Test Prep IB Kimya Öğrencisi – Yağmur
IB Kimya Özel Ders Paketleri

IB özel ders paketlerine geçin ve tasarruf edin

Ön ödemeli paketlere kayıt olarak 10 ya da 20 dersli ödeme yapabilir ve bu dersleri seçtiğiniz derslerde kullanabilirsiniz. Örneğin 20 derslik paket aldığınızda bunu 7 ders IB Kimya, 4 ders IB Fizik ve 9 ders IB Matematik olarak kullanabilirsiniz.

IB özel ders paketleriyle %14 tasarruf edin
IB Chemistry Tutoring Packages

IB özel ders paketleriyle %14 tasarruf edin

Fiyatlar & Detaylar

IB Kimya dersleri hakkında sık sorulan sorular.

Bizimle iletişime geçmeden önce size fikir verebilecek bazı soru cevaplar. Eğer daha fazla bilgi almak isterseniz bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Tüm IB derslerimiz en az 8 sene tecrübeli IB Kimya öğretmenleriyle verilir. Öğretmenlerimizin hiç biri yeni mezun ya da üniversite öğrencisi değildir.

İlk dersten memnun kalmazsanız %100 ücret iadesi ya da başka bir IB Kimya öğretmeni ile ders imkanı.

IA ve EE derslerimiz 60 dakika, normal derslerimiz 90 dakikadır.

Evet.

Evet.

Evet. TestPrep'in online eğitime odaklanan yazılımı ile dersler yüzyüze eğitim kalitesinde geçmekte. Bilgisayarınıza hiç bir program kurmanıza gerek kalmaz. Öğrencilerimiz, kendilerine özel oluşturulan sayfadan derslere katılabilir.

Hayır değilsiniz. Dilerseniz düzenli haftalık sabit bir program oluşturabilirsiniz ya da ihtiyaç oldukça ders alabilirsiniz.

%100 İngilizce ya da tüm tanım ve terimler İngilizce olarak, Türkçe ders alabilirsiniz. Tüm materyallerimiz İngilizce'dir.

Hayır. IB kişisel bir programdır ve sadece soru çözümü üzerine kurulu değildir. Ders ve etüt öğretmeninin farklı olması, öğrencinin kafasını karıştırır. IB öğretmenlerimiz ile yapılan dersten sonra, öğrencilerimizin ek etüte ihtiyacı kalmaz.

IB Kimya Grup Ders

IB Kimya revision dersleriyle sınava hazır girin: Mayıs ve Kasım sınavları İçin

Nitelikli IB Kimya öğretmenleriyle denenmiş ve test edilmiş bir online öğrenme ortamında haftada 4.5+ saate kadar online IB Kimya revision dersi. Ders sonrasında tekrar izleme imkanı. Uzman desteği alın ve yapılandırılmış destekle Kasım ya da Mayıs sınavlarında notlarınızı yükseltin. Dilerseniz özel ders dilerseniz grup ders alarak revision derslerine katılın!

Tüm Konular
2 yıllık tüm IB Kimya müfredatını tekrar edip, her ders sonrası ödevlerle öğrenmenizi pekiştirin. Son 1 aylık süreçte deneme sınavları ile IB Kimya sınavlarına tamamen hazır hale gelin.
IB Öğretmen Profili
Test Prep’in en öne çıkan yanı IB Examiner Kimya öğretmenlerle çalışmasıdır. müfredatı tamamen bilen ve yıllardır öğreten öğretmenlerle, puan kaybını sıfıra indiren çalışma yapıyoruz.
IB Kimya Revision özel ders alın %15 tasarruf edin
IB Kimya revision özel ders

IB Kimya Revision özel ders alın %15 tasarruf edin

Fiyatlandırma ve detaylar
IB Kimya revision grup derslere katılın %50 tasarruf edin
IB Kimya revision grup ders

IB Kimya revision grup derslere katılın %50 tasarruf edin

Fiyatlandırma ve detaylar
Premium IB Kimya Öğretmenleri

IB Kimya dersleri için neden mi TestPrep?

Dünya çapında ofisleriyle sadece uluslar arası sınavlara hazırlık yapan TestPrep, IB kimya derslerinde en az 8 sene tecrübeli IB Kimya öğretmenleriyle çalışıyor. Bu sebeple 2008 yılından günümüze IB Kimya ortalamamız 7 üzerinden 6.1

Online IB Kimya Dersleri

Online IB Kimya dersleriyle notlarınızı ve performansınızı artırın

Online IB Kimya dersi, öğrencilerin eksiklik hissettikleri konuda ilerlemeleri için uygun ve etkili bir yoldur. Online eğitimin yükselişiyle birlikte, öğrenciler artık yüz yüze derslere ihtiyaç duymadan kendi evlerinin rahatlığında yüksek kaliteli IB Kimya özel derse erişebilirler. Çevrimiçi öğretmenler, öğrencilerin zor kavramları kavramasına ve zorlu problemlerle çalışmasına yardımcı olmak için kişiselleştirilmiş destek sunar. Ayrıca, bir öğrencinin öğrenme deneyimini geliştirmek için uygulama testleri ve çalışma kılavuzları gibi ek kaynaklar da sağlayabilirler.

Online IB kimya dersi, programlamada esneklik sağlayarak öğrencilerin akademik sorumluluklarını tamamlamasını kolaylaştırır. Doğru öğretmenle öğrenciler notlarını yükseltebilir, yeteneklerine güven kazanabilir ve sonunda kimyada akademik hedeflerine ulaşabilirler.

Çoktan Seçmeli Soru Çözümleri
IB Kimya öğretmenlerimiz tarafından oluşturulan online IB Kimya soru bankamız ile zamana karşı soru çözün. Online sistemimiz sayesinde ödevlerin başlangıç ve bitiş saatlerini kontrol edebiliyoruz. Bu sayede en üst düzeyde öğrenci takibi yapıyoruz. Ayrıca sorularda harcanan zamanı da gözlemleyip, öğrencilerimizin zamanı verimli kullanmasının önünü açıyoruz.
Döküman Üzerinde Birlikte Çalışma
Çok kullanıcılı beyaz tahta ve sunum seçenekleriyle IB Kimya sınavları, IB Kimya Extended Essay, IB Kimya Internal Assessment ve okul ödevleriniz üzerinde birlikte çalışın. İnteraktif öğrenmenin faydalarının hepsine online derslerimizle ulaşabilirsiniz. Ders videoları ve hareketli sunumlarla en iyi öğrenci deneyimi sunuyoruz.

Kesinlikle IB dersleri konusunda destek alınabilecek en iyi yer. Hocalar oldukça bilgili ve yardımcı olmak konusunda istekliler. İlgimi kaybettiğim dersleri tekrar sevmemi sağladılar ve önceki yıllarda öğrenemediğim her konuyu tam anlamıyla öğrenmem konusunda çok yardımcı oldular.

Test Prep IB Öğrencisi – Güneş Ö.
IA & EE

IB Kimya Internal Assessment & Extended Essay

Verdiğimiz Online IB Kimya Özel Ders SL/HL desteğimiz ile öğrencilerin IB programı boyunca hem okul kimya sınavları hem de IB Kimya sınavından en yüksek puanları almalarını hedefliyoruz. Bu hedefte IB Kimya’nın tüm bileşenlerinden öğrencilerin tam puan almasını sağlıyoruz. IB Kimya notunuzun 7 olmasını istiyorsanız, başarılı bir Internal Assessment yazmalısınız. Hem IB Kimya SL hem de IB kimya HL notunuzun %20’sini oluşturan IB Kimya Internal Assessment, öğrencilerin final notu üzerinde oldukça etkilidir. 24 tam puan almak için, yetkin bir IB Kimya öğretmeniyle başından sonuna kadar takip edilmesi şarttır. Test Prep’in IB Kimya öğretmenleriyle IB yükünüzü hafifletebilirsiniz.

IB Kimya IA ve EE için profesyonel destek alın
EE & IA Desteği

IB Kimya IA ve EE için profesyonel destek alın

Fiyatlar ve Detaylar

The experience was great! I took SAT Chemistry and IB Chemistry courses. my experience was like an experience like no other. The staff was amazing as they gave me tasks to do which in turn would benefit me as well as them. Also, I learned many applicable tasks which I can be able to implement in my studies. Test Prep is the best in its field in Turkey!

Sahad - TestPrep IB Öğrencisi

Mid-IB ve Pre-IB Kimya kurslarıyla yeni döneme hazır girin

IB Kimya öğretmenleriyle tam not alın!

IB Kimya ilk sene tekrar kursları

Mid-IB Kimya Kursları

IB’nin ilk yılını bitirip ikinci yılına başlayacak öğrencilere özel Mid-IB programlarıyla birinci yıl IB Kimya konularını gözden geçirmek, kaçırılan dersleri yakalamak ve son yılınızda mükemmel olmak için Mid-IB derslerine katılın. IB’nin son yılına mükemmel bir şekilde hazırlanabilmek için oluşturulan programlarımızla IB Kimya Higher Level (HL) veya IB Kimya Standart Level (SL) olarak kaydolun. MID-IB eğitim programımız, öğrencilerin yaz tatili boyunca IB Kimya bilgi ve becerilerini pekiştirmelerine ve genişletmelerine olanak tanıyan okul içi öğrenmenin mükemmel bir tamamlayıcısıdır.

IB 'ye başlamadan Kimya dersine hazır hale gelin

Pre-IB Kimya Kursları

IB Kimya eğitimi hakkında bilgi sahibi olmak isteyen ve okullar açıldığında hazırlıklı başlamak isteyen öğrencilerimizi, Pre-IB Kimya dersleri ile bu sürece hazırlıyoruz. Yaz döneminde açtığımız Pre-IB Kimya kursları, öğrencileri seviyelerine ve alacakları derslere göre gruplandırırken, ortak sınıflarda IB Kimya hakkında genel bilgiler öğrencilerimizle paylaşılır. Öğrencilerin IB ders seçimlerine de yardımcı olan Test Prep, IB yıllarını en verimli geçirmenizi hedefler.

1 Comment
Nimet Bursalı

Kızım, IB Kimya sınavına hazırlanırken, TestPrep’ten özel dersl almaya karar verdik ve bu kararımızdan son derece memnunuz. Öğretmenimiz, online dersleri verdi ve Ender Bey, kızımızın ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda ders planlamalarını yaptı. Dersler boyunca, öğretmenimiz konuları açık ve anlaşılır bir şekilde açıkladı. Ayrıca, öğretmenimiz her zaman kızımın sorularımızı yanıtlamak için hazırdı ve düzenli olarak kızımızın ilerlemesini takip etmek için bize geri bildirimler sağladı. Özel dersler, kızımızın özgüvenini artırdı ve IB Kimya sınavına hazırlanmasında çok yardımcı oldu. TestPrep’in IB Kimya özel derslerini diğer velilere de tavsiye ediyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *