AP Özel Ders & AP Kursları AP Öğretmenlerimizle 4.7 Ortalama!

Deneyimli AP öğretmenlerimiz kişisel AP özel dersler ile beraber, etkileşimli grup AP dersleri sunmaktadır. AP kurslarımız, Eylül ayında yılda bir kez açılır. Alternatif olarak, özel bir öğretmenle çalışmak tercihiniz ise, uzman AP öğretmenlerimizin rehberliğinde kendi hızınızda öğrenebileceğiniz herhangi bir zamanda başlama seçeneğiniz mevcuttur.

Intro

En iyi #AP #CALCULUS AB #CALCULUS BC #CHEMISTRY #PHYSICS #PHYSICS 1 #PHYSICS 2 #BIOLOGY #PHYSICS C: MECHANICS #PHYSICS C: ELECTRICITY #EUROPEAN HISTORY #U.S. HISTORY #PSYCHOLOGY # MICROECONOMICS #MACROECONOMICS #STATISTICS #COMPUTER SCIENCE #ENVIRONMENTAL SCIENCE kursları ve özel ders

AP Derslerimiz

Sunduğumuz AP dersleri

Her öğrencinin güçlü ve zayıf yönlerini ele almak için AP müfredatında uzmanlaşan bir AP öğretmen ekibimiz var.

AP® Ders Seçeneklerimiz

Size en uygun AP ders seçeneğini seçip hemen ders planlayın!

AP Özel Ders

AP özel ders programlarımız 4.7 ortalamaya sahiptir

Advanced Placement, lise seviyesinde en zor derslerden bazılarını içerir. Ayrıca, yılda sadece bir kez yapıldığından, sınav gününde en iyi performansı göstermek için hazır olmanız gerekir. Test Prep AP özel ders programları, sınavda test edilecek kavramları anlamanıza ve sınıfta öğrendiklerinizi pekiştirmenize yardımcı olacak şekilde derinlemesine ders materyalini işler. Test Prep'in tecrübeli AP eğitmenleri sayesinde, AP sınavlarına girmeniz ve olağanüstü üniversite başvuruları göndermeniz için gerekli avantajı elde edebilirsiniz. Siz de sınavlardan 5 alarak hayallerinizdeki okullara kabul edilebilirsiniz.

Öğrencilerimizin AP ortalaması 4.7
Sizin stlinize uygun Test Prep AP öğretmeninyle ders planlayalım
İlk dersten memnun kalmazsanız 100% ücret iadesi

Global AP Özel Ders Ekibi

Test Prep, global bir şirket olarak sunduğu online dersler ve özel dersler sayesinde size dünya genelindeki AP öğretmenleriyle buluşma imkanı sağlar. Öğrencilerimizin ortalama 5 üzerinden 4.7 puan almalarının sebebi budur.

Kişisel AP Programı

AP özel ders programı, öğrencilere uygun bir zaman dilimi seçme ve kendi programlarını oluşturma imkanı sunar. Bir öğrenci sabit bir program istediğinde, bunu da oluşturabiliriz. Hemen ilk dersinizi planlamak için bizimle iletişime geçin!

AP eğitiminizi bir adım ileriye taşıyın

TestPrep, en iyi AP hazırlığı için geniş bir hazırlık materyalleri koleksiyonu sağlar. 10 yılı aşkın deneyime sahip olduğumuzdan AP sınavlarında uzmanız!
AP Grup Ders

AP kurslarına başlamak için geç kalmayın

Güvenilir eğitim ortağınız olarak, akademik hedefleriniz için kapsamlı ve etkili çözümler sağladığımıza inanıyoruz. Bu nedenle, öğrencilerin hazırlık kurslarına mümkün olan en erken zaman da başlamalarını şiddetle tavsiye ediyoruz. Erken başlamak, istenen puana ulaşma şansınızı büyük ölçüde artırabilir.

TestPrep'te, öğrencilerimizin farklı öğrenme stillerine ve bireysel gereksinimlerine uygun olarak özel hazırlık programları sunuyoruz. Uzmanlığımızla, öğrencilerimiz, derslerimizin kalitesinin ve rehberliğimizin kanıtı olan 5 puanlık bir not alma başarısına ulaşabilirler.

Bir öğrenci daha geç başlama kararı verirse, bu durumlarda, öğrencilerimizin sınavı başarıyla geçmeleri ve güvenle sınava hazırlanmaları için uygun bir özel ders programı hazırlıyoruz. Öğrencilerimizin başarısını görmekten onur duyuyoruz ve bunu gerçekleştirmeleri için gereken desteği ve kaynakları sağlamaya kararlıyız.

Tüm AP Konuları
Deneyimli AP öğretmenlerimizin özenle hazırlanmış ders planları, materyalleri ve her ders sonrasında öğrenmenizi pekiştiren ev ödevleri ile zamana karşı yarışta mükemmeliyet için hazırlanın. Çalışmalarınızın en verimli hale gelmesine yardımcı olmak için online AP ödevleri ve deneme sınavları sunuyoruz. Baştan sona tüm AP konularını öğrenin ve sınavda çözemeyeceğiniz soru kalmasın!
10+ Sene Tecrübeli AP Öğretmenleri
Test Prep AP eğitmenlerimiz, dünya çapındaki üstün AP öğretmenleri havuzundan seçilir ve üniversitede ve ötesinde başarılı olmalarına yardımcı olacak öğretim ipuçları, püf noktaları ve temel akademik becerileri öğretmek için gayretlidirler. Amacımız, öğrencilerimizin tam potansiyellerini ortaya çıkarmalarına yardımcı olmaktır.
Tüm AP Kurs Tarihleri

AP Kurs Takvimi | 2023 - 2024 Dönemi

Son Kayıt: 24 Ağustos 2023
Kurs Başlangıç: 4 Eylül 2023

Kayıt olmadan önce kontenjan durumunu kontrol etmek için lütfen bizi arayın.

AP BiyolojiSalı - Perşembe 17:30 - 19:00
AP MicroeconomicsSalı - Perşembe 17:30 - 19:00
AP Calculus BCPazartesi - Çarşamba 19:00 - 20:30
AP Calculus ABSalı - Perşembe 19:00 - 21:30
AP Computer ScienceCuma - Pazar 19:00 - 20:30
AP PsikolojiPazartesi - Çarşamba 19:00 - 20:30
AP KimyaPazartesi - Çarşamba 20:30 - 22:00
AP Fizik C: ElectricityCumartesi - Pazar 12:00 - 13:30
AP Fizik C: MechanicsCumartesi - Pazar 14:30 - 16:00
AP Fizik 1Cumartesi - Pazar 12:00 - 13:30
AP MacroeconomicsCumartesi - Pazar 09:00 - 10:30
97%

Öğrenci Memnuniyeti

Eylül 2008'den itibaren

82%

Hedef Puana Ulaşan Öğrenci

Eylül 2008'den itibaren

AP Ders Seçenekleri Hakkında Sorunuz mu Var?

Hangi dersleri seçeceğinize karar veremiyor musunuz? Size yardım edebiliriz!
AP Özel Ders Paketleri

AP özel ders paketlerine kaydolun ve fiyat değişikliklerinden etkilenmeyin

TestPrep'in online AP özel ders ekibi, öğrenciyi maksimum puana ulaştırmaya odaklanır. Bu nedenle hızlı ve sağlam gelişimi hedefleyen, tüm konuları, ipuçlarını ve kısayolları kapsayan AP özel ders paketlerini geliştirdik. AP özel ders paketleriyle ihtiyacınız olan ders sayısı kadar paket alabilirsiniz

Online AP Dersleri

Online AP derslerimiz size, öğreniminizde ve ileride başarılı olmanız için ihtiyacınız olan araçları sunmaktadır.

Online eğitim sistemimiz, akademik amaçlarını ilerletmek isteyen öğrenciler için gerçekten bir oyun değiştirici. Yenilikçi platformumuz sayesinde, öğrenciler dünya genelinde nerede olursa olsun, benzersiz bir uluslararası öğretim ekibine erişim sağlar ve öğrenenlere en üst düzeyde destek sağlamaya adanmıştır. Gerçek zamanlı ses ve video, ekran paylaşımı, sohbet ve slaytlar gibi gelişmiş araçlarımız ile öğrenciler, grafik çiziminden kimyasal denklemler yazmaya kadar geniş bir yelpazede konuların derinlemesine incelenmesine imkan tanıyan özel AP özel dersleri. Ayrıca, online çalışma alanımız esnek ve duyarlı olarak tasarlanmıştır, öğretmenler ve öğrenciler birbirleriyle tamamen etkileşim kurabilir, ders materyallerini keşfedebilir ve ödevlerde işbirliği yapabilirler. Çevrimiçi eğitimde keskin yaklaşımımızla, tüm öğrencilere faydalanabilecekleri benzersiz bir eğitim deneyimi sunmaktan gurur duyuyoruz.

Online AP Soru Bankamız
Verimliliğinizi ve zaman yönetim becerilerinizi artırmak istiyor musunuz? Online AP soru bankamıza göz atın! Özverili öğretmenlerimiz, sizi zorlamak ve motive etmek için tasarlanmış kapsamlı bir kaynak oluşturdu. Yenilikçi online sistemimiz sayesinde ilerlemenizi takip edebilir ve başarınız için gereken desteği sağlayabiliriz. Soru bankamızla çalıştığınızda, zaman yönetimi becerilerinizi geliştirme, problemleri çözme becerilerinizi keskinleştirme ve akademik hedeflerinize ulaşma fırsatı elde edeceksiniz. Etkili ve ilham verici online araçlarımızla tam potansiyelinize ulaşmanıza yardımcı olalım.
Konuları Birlikte Çalışma
Heyecanlanın çünkü online AP sınıflarımız, öğrenme hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için burada! Birden fazla seçenekli, serbest cevaplı sorular ve çoklu kullanıcılı beyaz tahta ve sunum seçenekleri kullanılarak grafikleri içeren çeşitli konularda öğretmeninizle etkileşimde bulunma fırsatı elde edeceksiniz. Ders videoları ve dinamik sunumlarla etkileşime girerken eşsiz bir öğrenci deneyimi yaşayın. Bu araçlar, çalışmalarınızı sürdürmenize, anlamlı konuşmalara katılmanıza, şüphelerinizi açıklığa kavuşturmanıza ve nihayetinde eğitiminizde büyük ilerleme kaydetmenize olanak tanır. Bu eğlenceli ve etkileşimli şekilde öğrenme fırsatını benimseyin ve online sınıflarımızın tam size uygun olduğunu görmek için fırsatı kaçırmayın. Başarabilirsiniz!

AP Hakkında Daha Fazla Sorunuz mu Var?

Bize hemen ulaşın ve aklınızdaki tüm soruları cevaplayalım!
AP Okullarına Özel Programlar

AP müfredatı uygulayan okullardaki öğrencilere kapsamlı AP dersleri hazırlık programı

AP müfredatı daha talepkar hale geldikçe, Robert Koleji, Açı Okulları, Hisar Okulları, Üsküdar Amerikan Lisesi ve TED Koleji gibi saygın okullara devam eden birçok öğrenci için Mayıs sınavlarına hazırlanmak bir meydan okuma olabilir. Neyse ki, yardım etmek için buradayız. Tecrübeli öğretmenlerimiz, öğrencilerin akademik hedeflerine ulaşması için üst düzey AP özel ders hizmetleri sağlayarak sınav notlarını ve okuldaki genel performanslarını geliştirirler. Kapsamlı AP hazırlık programlarımız, öğrencilere sınavlarda başarılı olmak için gereken bilgi, beceri ve özgüveni sağlamak amacıyla tasarlanmıştır.

Okullara özel grup dersler ve kamplar
AP Okulları

Okullara özel grup dersler ve kamplar

Fiyatlar ve Detaylar

Ön sınav kamplarımız, soru çözme oturumlarımız ve örnek sınavlarımızla öğrenciler sınavlara daha etkili ve güvenle hazırlanabilirler. Belli bir konuda zorlanıyor olun veya genel akademik performansınızı iyileştirmek istiyor olun, başarılı olmanız için ihtiyacınız olan desteği sağlamak için bize güvenebilirsiniz.

Öğrencilerimizin en iyi AP Hazırlık Kursu skorları.

TestPrep, AP skorlarında en üst düzey başarıyı sağlayan hazırlık kursu kurumudur. Kapsamlı içeriği ve etkili stratejileriyle öğrencilerin en yüksek puanları elde etmelerine yardımcı olmaktadır.

Gülce Eroğlu
AP Kimya 5/5
AP Fizik C: Mechanics 5/5
AP Calculus BC 5/5
AP Fizik C: Electricity & Magnestism 5/5
AP İstatistik 5/5
Seçil Kubilay
AP Biyoloji 5/5
AP Calculus AB 5/5
AP Kimya 5/5
AP Environmental Science 5/5
Özgür Özkan
AP Environmental Science 5/5
AP Calculus BC 4/5
AP Kimya 5/5
AP Biyoloji 5/5
İlker Süren
AP Calculus AB 5/5
AP Fizik 1 5/5
AP İstatistik 5/5
AP Computer Science 5/5
Doruk Dolapçıoğlu
AP Kimya 5/5
AP Fizik C: Electricity & Magnestism 5/5
AP Fizik C: Mechanics 5/5
Berk Yılmaz
AP Kimya 4/5
AP Fizik C: Electricity & Magnestism 5/5
AP Calculus BC 5/5
Elif Kozanoğlu
AP İstatistik 5/5
AP Fizik C: Mechanics 5/5
AP Calculus BC 5/5
Halim İleri
AP Microeconomics 5/5
AP Macroeconomics 5/5
Arden Dentat
AP Psikoloji 5/5
AP Microeconomics 5/5
AP Macroeconomics 5/5
Mert Ertan
AP Fizik 2 5/5
AP Calculus BC 5/5
Derin Bilir
AP Microeconomics 5/5
AP US History 5/5
Sedef Kıyı
AP Microeconomics 5/5
AP Macroeconomics 5/5
Lara Meşeli
AP Calculus BC 5/5
Sude Bolayır
AP Fizik 1 5/5
AP Calculus AB 5/5
AP Kimya 5/5
Barbaros Seven
AP Fizik 1 5/5
AP Calculus AB 5/5
AP Macroeconomics 5/5
Evrim Dermanoğlu
AP Biyoloji 5/5
AP Kimya 5/5
AP Calculus BC 4/5
Selçuk Ülgen
AP Calculus BC 5/5
Şirin Selçuk
AP Calculus BC 5/5
AP İstatistik 5/5
AP Computer Science 5/5
Deren Reyhan
AP Fizik C: Mechanics 5/5
AP Fizik C: Electricity & Magnetism 5/5
AP Calculus BC 5/5
AP Kimya 5/5
AP İstatistik 5/5
Asude Çorak
AP Biyoloji 4/5
AP Psikoloji 5/5
AP Kimya 5/5
AP Environmental Science 5/5
Ece Türedi
AP İstatistik 5/5
AP Calculus BC 5/5
AP Microeconomics 5/5
AP Macroeconomics 4/5
Nurul Turan
AP Fizik 2 5/5
AP Calculus BC 5/5
AP Fizik C: Mechanics 5/5
AP Fizik C: Electricity & Magnetism 5/5
Utku Bora
AP Psikoloji 5/5
AP Biyoloji 5/5
AP Microeconomics 4/5
Ender Eroğlu
AP Environmental Science 5/5
AP Calculus AB 5/5
AP Biyoloji 5/5
Ege Arıcı
AP Calculus BC 5/5
AP Microeconomics 5/5
AP İstatistik 5/5
Selin Girgin
AP Kimya 5/5
AP Calculus BC 5/5
Evren Ertem
AP Calculus BC 5/5
AP Fizik 1 5/5
AP Computer Science 5/5
Güler Bağcı
AP İstatistik 5/5
AP Calculus BC 5/5
Nehir Özbakır
AP Kimya 5/5
AP Environmental Science 5/5
Merve Çağrı
AP Fizik 1 5/5
AP Calculus AB 4/5
Özgür Özveren
AP Calculus AB 5/5
Hüseyin Giden
AP Psikoloji 5/5
AP EU History 5/5
AP US History 5/5
Gökhan Cevher
AP Microeconomics 5/5
AP Psikoloji 5/5
AP US History 5/5
Ahmet Develi
AP Biyoloji 5/5
AP Kimya 5/5
AP Calculus BC 5/5
Fatmanur Bilir
AP Calculus AB 5/5
Eylem Boylu
AP Calculus AB 5/5
AP Kimya 5/5
AP Computer Science 5/5
Meryem Gök
AP Calculus BC 5/5
AP Fizik 2 5/5
AP Computer Science 5/5
AP Kimya 5/5
AP Microeconomics 5/5
Emir Ersoylu
AP Fizik C: Electricity & Magnetism 5/5
AP Fizik C: Mechanics 4/5
AP Calculus BC 4/55
AP Kimya 5/5
Arzu Okan
AP Fizik C: Mechanics 5/5
AP Calculus BC 5/5
AP Fizik 1 5/5
AP Kimya 4/5
Ece Eti
AP Biyoloji 5/5
AP Kimya 4/5
AP Fizik 1 5/5
AP Psikoloji 5/5
Özkan Çil
AP Computer Science 4/5
AP Calculus BC 5/5
AP Fizik C: Mechanics 5/5
Cansın Erk
AP Psikoloji 5/5
AP Microeconomics 5/5
AP Macroeconomics 4/5
Egemen Kılıç
AP Biyoloji 5/5
AP Kimya 5/5
AP Environmental Science 5/5
Sinem Nalbant
AP Calculus BC 5/5
AP Computer Science 5/5
Serpil Güler
AP Fizik C: Mechanics 5/5
AP Fizik C: Electricity & Magnetism 5/5
AP Computer Science 5/5
Nur Doğrular
AP Calculus BC 5/5
AP Biyoloji 5/5
Nur Çelik
AP Biyoloji 4/5
AP Kimya 5/5
Melten Sude Arabacı
AP Kimya 5/5
AP Fizik C: Electricity & Magnetism 5/5
Batur Fatsalı
AP Fizik C: Electricity & Magnetism 5/5
Sami Korkmaz
AP Calculus BC 5/5
AP Biyoloji 5/5
AP Kimya 5/5
Asrın Aşina
AP Environmental Science 4/5
AP Kimya 5/5
AP Calculus BC 5/5
Aysu Geren
AP Psikoloji 5/5
AP Biyoloji 5/5
AP Calculus AB 5/5
Nusret Bulan
AP Environmental Science 5/5
Dilek Bozca
AP Computer Science 5/5
AP Environmental Science 5/5
AP Biyoloji 5/5
3 Comments
Fatmanur Bilir

AP Calculus BC için özel ders paketi aldım ve sonuçtan daha mutlu olamazdım. Öğretmenim bilgili, sabırlı ve her zaman bir sorunla karşı karşıya kaldığımda yardımcıydı. Online dersler sayesinde zaman kaybetmeden çalışabildim ve AP Calculus BC sınavından 5 aldım. Calcuclus’ta başarılı olmak isteyen herkese TestPrep’in özel ders paketlerini kesinlikle öneriyorum.

Arzu Karabakan

Öğretmenler, öğrencileri motive etmek için ellerinden geleni yapıyorlar ve öğrencilerin sınıf içinde etkin bir şekilde katılmalarını sağlıyorlar. Ayrıca, öğrencilerin ilerlemelerini takip etmek için sürekli bir geri bildirim verilmesi çok faydalı oldu. TestPrep’in AP sınıfları, öğrencileri üniversiteye hazırlamak için harika bir fırsat sunuyor ve biz de bu fırsattan yararlandığımız için çok mutluyuz.

Seçil Tülü

AP grup derste öğretmenlerimiz bize ezberlemeden öğretmek ve sınavda olası puan kaybedeceğimiz yerleri açıklayarak inanılmaz yardımcı oldular. Ayrıca, çok sayıda test ve deneme sınavı sayesinde kendimi geliştirmek için yeterli fırsatım oldu ve bu sayede AP sınavını kolayca bitirip 20 dakika artırdım. TestPrep’in AP hazırlık kurslarını tüm öğrencilere tavsiye ederim. Ben Biyoloji, Kimya ve Calculus grup derslerine katıldım ve hepsi 5 geldi!!

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *