AP Calculus AB Özel Ders | AP Calculus AB Kursu

En iyi AP Calculus AB Kursları

AP Calculus AB özel ders & 6-öğrencili sınıflarda AP Calculus AB grup ders

TestPrep'in AP Calculus AB ekibi, öğrenciyi maksimum puana ulaştırmaya odaklanır. Bu nedenle hızlı ve sağlam gelişimi hedefleyen, tüm konuları, ipuçlarını ve kısayolları kapsayan kendi AP Calculus AB özel ders ve AP Calculus AB kurs içeriğimizi geliştirdik.

#AP #AP-CALCULUS #AP-CALCULUS-AB #AP-CALCULUS-AB-ÖZEL-DERS #AP-CALCULUS-AB-GRUP-DERS #AP-CALCULUS-AB-ÖZEL-DERS-PAKETLERİ #AP-CALCULUS-AB-KURSU #Limits-and-Continuity #Differentiation #Applications-of-Differentiation #Integration-and-Accumulation-of-Change #Differential-Equations #Applications-of-Integration

AP Calculus AB Kursları (Grup Ders)

AP Calculus AB müfredatının tamamını kapsayan AP Calculus AB kurslarına katılın

AP Calculus AB derslerimiz, deneyimli AP Calculus AB ekibimiz tarafından öğrencilerin 5 puan alacağı şekilde tasarlanmıştır. Maksimum 6 öğrenciye kadar olan sınıflar, öğrencilerin mevcut seviyelerine göre oluşturulur.

Uzman AP Calculus AB öğretmeni tarafından 69 saatlik eğitim
10 çıkmış AP Calculus AB deneme sınavı
Öğrenci memnuniyeti garantisi
Image link

Tüm AP Calculus AB Müfredatı

Bu online kurs, tüm AP Calculus AB konularını kapsar. Kursun sonunda,konularda hakimiyete sahip olacak ve AP Calculus AB sorularını rahatlıkla çözebileceksiniz. Sınav sonundaki deneme sınavlarıyla kendinizi test edeceksiniz.

Sınav tarzında AP soruları ve ödevler

TestPrep'in online AP Calculus AB soru arşivi, sınava en yakın materyaller kullanılarak hazırlanır. Hem derslerden sonra paylaşılan sorular sayesinde sınavda karşılaşacağınız tüm sorulara hazır olmanızı sağlar.

Uzman AP Calculus AB Öğretmenleri

Uzman eğitmenlerimiz yardım etmek için buradalar. Alanlarında uzun yıllara dayanan deneyim ve bilgi birikimiyle, temel seviyeden ileri seviyeye kadar çeşitli konularda rehberlik ve destek sağlayabilirler.

Üsküdar Amerikan Lisesi’nde okuyan kızım geçen sene bu dersi aynı zamanda okulda alıyordu ve zorlandığı yerlerde destek ihtiyacı oldu. TestPrep’in yönlendirmesiyle, okulda Calculus AB almamıza rağmen, Calculus BC sınavına kayıt yaptırdık ve ek BC konularını da özel ders ile kapattık. Bu sene 12. sınıfta olan kızım, anne iyi ki geçen sene Calculus BC almışım, bu sene benim için inanılmaz kolay ve rahat geçiyor dedi. Kızımın yüzünde bu isteği ve mutluluğu görmek bana yeter de artar. Bu şekilde öğrencileri doğru yönlendiren, maddiyat değil, başarı odaklı çalışan bir kurumu tüm veli arkadaşlaratavsiye ederim, değerli yönlendirmeleriniz için teşekkür ederim.

TestPrep AP velisi - Nermin Hanım
AP Calculus AB Özel Ders

AP Calculus AB Özel Ders, Öğrencilere Çalışmaları İçin Kişisel Bir Alan Yaratır

Tecrübeli AP eğitmenlerimizle öğrencilerimizin ortalaması 4.7
Size en uygun Test Prep AP eğitmeniyle eşleşin
Güvende hissetmenizi sağlayacak öğrenci memnuniyeti garantisi
Image link

Test Prep was instrumental in helping me strengthen my basics in calculus. I sincerely thank the tutors for their time. I recommend that students join Test Prep to excel in their preparation and eventually in their exams.

TestPrep AP Öğrencisi- Marwan

AP Calculus AB Özel Ders ile öğrenmenin farklı boyutunu keşfedin

AP Calculus AB özel dersleri, öğrencilerin bu zorlu matematik dersinde başarılı olmalarına yardımcı olmak için özelleştirilmiştir. TestPrep'in deneyimli matematik öğretmenleri, öğrencilerin eksikliklerini belirlemek ve onları anlamalarına yardımcı olmak için birebir dersler sunarlar. Bu dersler, öğrencilerin hesaplama, analitik düşünme, problem çözme ve veri yorumlama becerilerini geliştirmelerine odaklanır. Öğrenciler, canlı online derslerde öğretmenleriyle etkileşime girerler ve ödevleri, çalışma materyalleri ve testleri gibi öğrenme materyallerine tam erişime sahiptirler.

TestPrep'in AP Calculus AB özel dersleri, öğrencilere, AP sınavına hazırlanırken özgüven kazandıracak ve yüksek bir başarı elde etmelerine yardımcı olacaktır.

5/5 Değerlendirme

4.7 AP Ortalaması

TestPrep'in AP Calculus dersleri, öğrencilerin bu zorlu dersi başarıyla tamamlamalarını sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Deneyimli matematik öğretmenleri, öğrencilerin eksikliklerini tespit etmek ve onları anlamalarına yardımcı olmak için bireysel dersler sunarlar. Dersler canlı olarak çevrimiçi olarak verilir ve öğrenciler öğretmenleriyle interaktif olarak etkileşime girerler. TestPrep'in AP Calculus dersleri, öğrencilerin hesaplama, analitik düşünme, problem çözme ve veri yorumlama becerilerini geliştirmelerine odaklanır. Ayrıca öğrencilerin sınavlarda yüksek bir başarı elde etmelerine yardımcı olacak pratik testler, ödevler ve çalışma materyalleri sunarlar. TestPrep'in AP Calculus dersleri, öğrencilere, AP sınavına hazırlanırken özgüven kazandıracak ve başarı elde etmelerini sağlayacak bir eğitim sunar.

TestPrep Online Education

Dünya çapında 2.000'den fazla öğrencinin güvendiği
Online AP Calculus Dersleri

Yüksek teknolojili online AP sınıfları bu uzun maratonda yanınızda

Online AP dersleri, öğrencilerin dünyanın herhangi bir yerinden, kendi evlerinde veya herhangi bir yerde, dersleri takip etmelerini ve sınavlara hazırlanmalarını sağlar. Online AP Calculus AB dersleri, öğrencilerin esnek bir programda ders alabilmelerini ve kendi hızlarında öğrenmelerini sağlar. Ayrıca, online derslerde, öğretmenler öğrencilerin ihtiyaçlarına göre bireysel olarak ilgilenebilirler ve öğrencilere özelleştirilmiş geri bildirimler sunabilirler. Online AP dersleri, öğrencilere sınavlara hazırlanırken özgüven kazandıracak testler, ödevler ve çalışma materyalleri sunar.

Online AP Calculus Ödevleri
TestPrep'in öğretmenler tarafından oluşturulan online soru bankası ile zamana karşı soru çözün. Derslerin bitiminde hemen öğrencilere gönderilen sorular, sistemimiz üzerinde çözülüp, notlandırılır. Online sistemimiz sayesinde ödevlerin başlangıç ve bitiş saatlerini kontrol edilir. Bu sayede en üst düzeyde öğrenci takibi yapılır. Ayrıca sorularda harcanan zamanı da gözlemleyip, öğrencilerimizin zamanı verimli kullanmasının önünü açılır.

Sınava profesyonel olarak hazırlanın

Mayıs ayına kadar süren hazırlık sürecinde, TestPrep siizn yanınızda. İsterseniz özel ders isterseniz grup dersle hazırlanın ve hazırlığın sonunda deneme sınavlarıyla pratik yapın.

Şimdi Başlayın!
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *