TOEFL IBT Kursu

TestPrep'in TOEFL iBT Sınıfları

Online TOEFL Kursu & TOEFL Özel Ders

TOEFL sınavınında başarılı olmanıza yardımcı olabilecek mükemmel stratejiler öğrenmek ister misiniz? Puanınızı artırmak için İngilizce Gramer kurallarına hakim olmak ister misiniz? Test Prep’in online en iyi TOEFL kursu sayesinde, TOEFL testinin yapısını anlamanıza yardımcı olacak birçok bilgi ve TOEFL tekniği öğreneceksiniz. Kurs süresince, sınavı geçmek için gereken birçok beceriyi kazanacaksınız.

#TOEFL #iBT #ENGLISH #READING #WRITING #LISTENING #SPEAKING #EN-İYİ-TOEFL-KURSU #ONLINE-TOEFL-KURSU

TOEFL iBT Grupları

Online en iyi TOEFL kursu grup dersleriyle bize katılın

TOEFL sınavınında başarılı olmanıza yardımcı olabilecek mükemmel stratejiler öğrenmek ister misiniz? Puanınızı artırmak için İngilizce Gramer kurallarına hakim olmak ister misiniz? Test Prep’in online en iyi TOEFL kursu sayesinde, TOEFL testinin yapısını anlamanıza yardımcı olacak birçok bilgi ve TOEFL tekniği öğreneceksiniz. Kurs süresince, sınavı geçmek için gereken birçok beceriyi kazanacaksınız.

2.5 ay süren Online TOEFL kursu her iki ayda bir açılmaktadır. Özenle hazırlanmış programlarımız 15+ sene tecrübeli TOEFL öğretmenleri ile verilecektir. Online ödev ve TOEFL deneme sınavları ile zamana karşı yarışta yanınızdayız. Öğrencilerin seviyelerine göre oluşturulan 6 kişilik sınıflarda, en iyi TOEFL kursu sağlıyoruz.

Deneyimli TOEFL Eğitmenleri ile online en iyi TOEFL kursu ve TOEFL özel ders
120 Puanlı TOEFL Eğitmeni
Online TOEFL deneme sınavları ve online ödevler
Güvende hissetmenizi sağlayacak öğrenci memnuniyeti garantisi

Online TOEFL iBT kurslarını daha önce TestPrep’ten ders alıp 102 puan almış arkadaşımdan duydum ve kursa kayıt oldum. Online derslere bakışım biraz negatifti fakat, 6 kişilik sınıflarda yapılan dersler sayesinde adapte olmam kolay oldu. Ödevleri yaptıkça ve derslere katıldıkça, sınava karşı olan bakış açım da değişti. En önemlisi, B2 İngilizce seviyesinde bile soruların %70’inden fazlasını doğru yapabiliyordum.

Sınava girmeden önce çözdüğüm deneme sınavlarında puanlarım 84’ten başlayıp 104’e kadar ulaştı ve sınavdan 100 aldım. Elbette bunda kendi çalışmam da çok büyük rol oynadı. Şimdi geriye dönüp baktığımda bunda TestPrep’in payının çok büyük olduğunu görebiliyorum. Kullanılan materyaller ve sınav sistemine hakim eğitmenler olmadan bu puanlara çıkamayacağımı biliyorum. Eğer aklınızda soru işareti varsa, TestPrep’in yönlendirmelerine kulak verin ve derslere katılın. Kendi çalışmanızın önemini de unutmadan hazırlanırsanız, siz de bu puanlara 3 ay içinde ulaşabilirsiniz.

Test Prep TOEFL iBT Öğrencisi – Dilruba Gören
Öğrencilerimizin TOEFL Skorları
Tüm TOEFL Kurs Tarihleri

TOEFL Kurs Takvimi | 2.5 Ay Süren TOEFL Hazırlık Kursları

50 saatlik online TOEFL kursU programını, 10 tane deneme sınavı ile pekiştiriyoruz. Özenle seçilmiş çalışma materyallerimizle, sınavdan 100 üstü almanız için çalışıyoruz. Öğrencilerin seviyelerine göre oluşturulan gruplar, tüm konuları içeren derslerle birlikte en yeni teknolojiyle verilir. 50 saat süren kursumuzda öğrenciler bu sınava her bir TOEFL becerisi için (Listening, Reading, Speaking, Writing) programlı ve dönüşümlü olarak eğitim almaktadırlar. TOEFL iBT® (Internet Based Test) Hazırlık Kursu, 4 bölümden oluşmaktadır. Kursumuzun amacı, bu 4 bölümdeki becerileri geliştirerek öğrencileri TOEFL iBT® sınavına en iyi şekilde hazırlamaktır. Öğrencilerin kurs için herhangi bir kitap almalarına gerek yoktur, tüm materyaller kurs tarafından sağlanacaktır.

100%

Öğrenci Memnuniyeti

Eylül 2008'den itibaren

87%

Hedef Puana Ulaşan Öğrenci

Eylül 2008'den itibaren

Start
Başlangıç
End
Bitiş
Timing & Schedule
Saatler & Takvim
November 13, 2023
13 Kasım 2023
March 08, 2024
08 Mart 2024
Dolu | Kayıtlar Kapalı
Full | Registration Cloased
January 15, 2024
15 Ocak 2024
May 03, 2024
03 Mayıs 2024
***Registration is open until January 12, 2024***
***Son kayıt tarihi: 12 Ocak 2024***
Pazartesi - Çarşamba - Cuma: 18:00 - 20:15
Monday - Wednesday - Friday: 6pm - 8:15pm
February 12, 2024
12 Şubat 2024
May 31, 2024
31 Mayıs 2024
***Registration is open until February 09, 2024***
***Son kayıt tarihi: 09 Şubat 2024***
Pazartesi - Çarşamba - Cuma: 18:00 - 20:15
Monday - Wednesday - Friday: 6pm - 8:15pm
Ayrıcalıklı Özellikler

Size puan kazandıracak TOEFL hazırlığı test günü taktikleri ve stratejileri

Testte zamanı etkin yönetin!

İnternet üzerinden kolay şekilde kayıt olacağınız bu sınav için ayrıca ücretsiz kayıt desteği de sunuyoruz.
Kursların başında uyguladığımız deneme sınavları ve kurs boyunca uyguladığımız deneme sınavları da ücretsizdir. Sınırsız sayıda ders materyallerimiz ile, sınava hazırlıkta eksik kısım ve konu bırakmıyoruz.
Tüm eksiklerinizi kapattıktan sonra almanızı tavsiye ettiğimiz sınav ile ilgili tüm desteği başından sonuna size veriyoruz. Bu sınavın en çok tercih edilme sebeplerinin başında yaygın şekilde kabul edilmesi gelir. Ayrıca, yukarıda belirtilen 4 adet yeteneği en doğru şekilde ölçerek, size gerçekçi bir tablo ve sonuç verir.
Profesyonel ve deneyimli eğitmenlerimiz ile yürüttüğümüz en iyi TOEFL kursu için bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Sınav hakkında detaylı bilgi almak için resmi siteyi ziyaret edebilirsiniz.
Sürekli yenilenen ve değişik baskı firmalarına ait olan ders materyallerimiz ile, size en uygun kaynağı buluyoruz. Yoğun ödevler ile çalışmanızı kesintisiz sürdürmenizi sağlarken, aynı zamanda hatalarınızın da üzerinden geçiyoruz. Bu sayede başından sonuna kadar yanınızda olduğumuz en iyi TOEFL kursu ile sorunsuz bir sınav günü geçirmenizi hedefliyoruz.

Sadece writing için desteğe ihtiyacım vardı ve inanılmaz kısa sürede destek olup başarmamı sağladılar. Az ders sayısı için ve yardımlarınız için çok teşekkürler.

Test Prep TOEFL iBT öğrencisi – Emir
Öğrencilerimizin TOEFL iBT Skorları
TOEFL iBT Özel Ders

Online TOEFL iBT özel ders programlarımız kısa sürede başarı odaklıdır

TOEFL iBT sınavında minimum sürede maksimum sonuç almak istiyorsanız, Test Prep tarafından sunulan özel ders programları tam size göre. Zamanla yarışılan bir sınav olan TOEFL için kendi çalışmanız ile başarılı olmanız imkansız değil ama çok zordur. Bu sebeple kısa sürede eksiklerinizi kapatmanız için hazırlanan TOEFL iBT özel derslerimiz ile zamandan tasarruf edersiniz. Ayrıca profesyonel eğitim kadromuz ile TOEFL dersleri sayesinde yüksek puanlara ulaşırsınız. En iyi TOEFL kursu sayesinde kısa sürede hazırlanın.

Image link
Kişisel TOEFL iBT Programı
Özel ders programlarımız, öğrencilerin uygun zamanlarına göre oluşturulur. Sınava girecekleri tarihe karar vermiş öğrencilerimize program oluşturmalarında yardımcı oluyoruz. Hafta içi ya da hafta sonu ders seçenekleriyle kısa sürede istenilen skora ulaşın.
Global TOEFL iBT Özel Ders Ekibi
Dünya çapında faaliyet gösteren Test Prep, online dersleriyle sizi tüm dünyadaki TOEFL öğretmenleriyle buluşturur. dünya çapındaki en iyi TOEFL iBT eğitmenleriyle çalışıp, yüzlerce farklı kaynaktan derlenen Test Prep çalışma materyalleriyle 100’ü geçin.
Premium TOEFL Hazırlık Kursları

Dil eğitiminizi bir adım ileriye taşıyın, 100+ skorlara kısa sürede ulaşın

4 bölümden istediğinizi seçebilirsiniz
Dilediğiniz konudan ders alabilirsiniz
Kendi uygun saatlerinize göre ders programı oluşturabilirsiniz

TOEFL iBT Özel Ders Paketleri

TOEFL özel ders paketlerine kaydolun ve fiyat değişikliklerinden etkilenmeyin

TestPrep'in online TOEFL özel ders ekibi, öğrenciyi 100+ puana ulaştırmaya odaklanır. Bu nedenle hızlı ve sağlam gelişimi hedefleyen, tüm konuları, ipuçlarını ve kısayolları kapsayan TOEFL özel ders paketlerini hazırladık. Deneme sınavlarıyla güçlendirilen bu paketler, size sınava en yakın desteği vermek için hazırlandı.

Online TOEFL Dersleri

Yüksek teknolojili online TOEFL kursu zamana karşı yarışta yanınızda

Online eğitimimiz, öğrencilerin rakipsiz uluslararası öğretmen ekibimize erişim sağlar. Böylece öğrenciler nerede olurlarsa olsunlar onlar için en iyi desteği alabilirler. Test Prep Online altyapısı ile öğrenciler ses, video, slayt, sohbet ve ekranın gerçek zamanlı olarak paylaşılmasını sağlayabilirler. Grafikleri çizmekten kimyasal denklemler yazmaya, çevrimiçi çalışma alanlarının esnekliğine ve yanıt verebilirliğine kadar, öğrencilerin ve öğretmenlerin birlikte ayrıntılı olarak keşfetmelerine imkan sağlanır. En iyi TOEFL kursu sayesinde online derslerin sonunda, öğrenciler sadece etkili test stratejilerine hakim olmakla kalmayıp, aynı zamanda ders sırasında kapsanan materyalleri kullanarak kapsamlı bir şekilde pratik yapma konusunda da geniş imkanlara sahip olurlar. Online TOEFL Kursu sayesinde siz de zaman kaybetmeden en yüksek skora ulaşabilirsiniz.

Online TOEFL Ödevleri
Zamana karşı yarışılan TOEFL’da, öğretmenler tarafından oluşturulan online soru bankası ile zamana karşı soru çözün. Derslerin bitiminde hemen öğrencilere gönderilen sorular, sistemimiz üzerinde çözülüp, notlandırılır. Online sistemimiz sayesinde ödevlerin başlangıç ve bitiş saatlerini kontrol edilir. Bu sayede en üst düzeyde öğrenci takibi yapılır. Ayrıca sorularda harcanan zamanı da gözlemleyip, öğrencilerimizin zamanı verimli kullanmasının önünü açılır.
Online TOEFL Deneme Sınavları
TOEFL stratejileri ve yaklaşımlarında uzmanlaşmak için ihtiyacınız olan 60 online deneme sınavı, 3.700+ çalışma sorusu başta olmak üzere tüm uygulama ve materyallere sahibiz. Deneme sınavları sonunda öğrencilere gönderilen skor raporları her sorunun en iyi şekilde anlaşılmasını sağlar. Böylece nerede yanlış yaptığınızı hızlı bir şekilde anlayabilirsiniz. Kursun sonunda uygulanan denemeler, öğrencilere gerçek sınav tecrübesi yaşatmak üzerine kuruludur. Zaman karşı yarışta Test Prep sizin yanınızdadır.
1 Comment
Emel Mücahit

TOEFL’a hazırlanmayı planlıyorsanız, gidilecek harika bir yer. TOEFL sınavında iyi bir stratejiye ihtiyacınız var ve burada öğreneceğiniz şey de tam olarak budur.
Gramer vb konularda zaman kaybettirmeden sınav odaklı çalışma yapılması gerçekten çok hoşuma gitti. Tabi bunun için İngilizce seviyenizin de iyi olması önemli diye düşünüyorum, benim seviyem B2-C1 arasıydı.
Çok teşekkürler

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *