IB Biyoloji Özel Ders SL/HL | IB Biyoloji Kursları SL/HL

En iyi IB Biyoloji özel ders deneyimi

IB Biyoloji özel ders SL/HL programlarımız

IB Biyoloji özel ders, zorlu kavramları anlamada kişiselleştirilmiş ve odaklanmış destek almanın harika bir yoludur. İster hücre biyolojisinin inceliklerini ister genetiğin karmaşıklıklarını anlamakta zorlanıyor olun, yetenekli IB Biyoloji öğretmenlerimiz, bu konuda başarılı olmanıza yardımcı olmak için size kişiselleştirilmiş ilgi ve rehberlik sağlayacaklar. Uzmanlıkları ve deneyimleri ile sağlam bir bilgi temeli oluşturmanıza, eleştirel düşünme becerilerinizi geliştirmenize ve çalışma alışkanlıklarınızı geliştirmenize yardımcı olacaklar. Ayrıca, IB Biyoloji sınavlarına iyi hazırlanmanızı sağlamak için size değerli sınav stratejileri ve ipuçları sağlayabilirler. Genel olarak, IB Biyoloji özel ders, öğrenmenizi geliştirmek ve akademik hedeflerinize ulaşmak için etkili bir yoldur. Siz de 7 almak için TestPrep'in IB Biyoloji öğretmenleri ile çalışmaya başlayın!

#INTERNATIONAL BACCELAURATE #STANDARD-LEVEL #HIGHER-LEVEL #BIOLOGY #Unity-and-diversity #Form-and-function #Interaction-and-interdependance #Continuity-and-change #INTERNAL-ASSESSMENT #EXTENDED-ESSAY #REVISION #PRE-IB #MID-IB #IBDP

Image link
IB Biyoloji Özel Ders

IB Biyoloji özel ders: en iyi IB Biyoloji öğretmenleriyle notlarınızı yükseltin

Biyoloji, türlerinin geniş çeşitliliği, biyolojiyi büyülenmenin sonsuz bir kaynağı ve önemli bir meydan okuması yapar. Biyologlar makrodan mikroya kadar her düzeyde yaşayan dünyayı anlama girişiminde bir çok farklı yaklaşımlar ve teknikler kullanırlar. IB Biyoloji özel ders programlarımızda, öğrencilerin bu gerekliliğin farkına varmalarını ve biyolojiyi ezberleyerek değil doğanın kendisi olarak anlamalarını sağlamaktayız. IB Biyoloji özel derslerimiz examiner eğitmenlerimiz ile verilmekte olup, temel amacımız, önlerine ne soru gelirse gelsin, öğrencilerin IB Biyoloji sınavından 7 almalarını sağlamaktır.

IB Diploma Programı Biyoloji öğrencileri, bilim adamlarının nasıl birbirleriyle çalıştığının ve iletişim kurduğunun farkında olarak bu dersleri almayı sürdürürler. Bilimsel yöntem formları çok çeşitli olabileceği için, IB Biyoloji öğrencileri okullarda yapılan deneysel çalışma sayesinde pratik bir yaklaşım da kazanmaktadır. Biyoloji hala genç bir bilim dalıdır ve insan nüfusu ve çevre üzerinde artan basıncı dengelemek için de çok önemlidir. TestPrep olarak, sadece tecrübeli IB Biyoloji öğretmenleri ile çalışıyoruz. Bu sayede, öğrencilerimiz IB sınavında en iyi skorları almaktadır.

IB Biyoloji Özel Ders Almaya Başlayın

Ben TestPrep’ten aldığım her dersten memnun kaldım. Özellikle Biyoloji derslerim çok eğlenceli geçtiği için ve 7 aldığım buraya yazmayı tercih ettim. Diğer derslerden de 7 aldım, yanlış anlaşılmasın 🙂 fakat Hocam’la arkadaş gibi olduk. Risk almamak için IB’ye başladığım ilk sene düzenli ders aldım ve bu sayede notlarımın 7 geldiğini düşünüyorum. Hem IA hem de ders konusunda fazlasıyla bana destek olundu. Başta Hocam olmak üzere bana yardımcı olan tüm öğretmenlerime ve tüm ekibe çok teşekkürler.

Test Prep IB Biyoloji Öğrencisi – Arzu Öktem
IB Biyoloji Özel Ders Paketleri

IB özel ders paketlerine geçin ve tasarruf edin

Ön ödemeli paketlere kayıt olarak 10 ya da 20 dersli ödeme yapabilir ve bu dersleri seçtiğiniz derslerde kullanabilirsiniz. Örneğin 20 derslik paket aldığınızda bunu 7 ders IB Kimya, 4 ders IB Fizik ve 9 ders IB Biyoloji olarak kullanabilirsiniz.

IB özel ders paketleriyle %14 tasarruf edin
IB Biology Tutoring Packages

IB özel ders paketleriyle %14 tasarruf edin

Fiyatlar & Detaylar

IB Biyoloji dersleri hakkında sık sorulan sorular.

Bizimle iletişime geçmeden önce size fikir verebilecek bazı soru cevaplar. Eğer daha fazla bilgi almak isterseniz bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Tüm IB derslerimiz en az 8 sene tecrübeli IB Biyoloji öğretmenleriyle verilir. Öğretmenlerimizin hiç biri yeni mezun ya da üniversite öğrencisi değildir.

İlk dersten memnun kalmazsanız %100 ücret iadesi ya da başka bir IB Biyoloji öğretmeni ile ders imkanı.

IA ve EE derslerimiz 60 dakika, normal derslerimiz 90 dakikadır.

Evet.

Evet.

Evet. TestPrep'in online eğitime odaklanan yazılımı ile dersler yüzyüze eğitim kalitesinde geçmekte. Bilgisayarınıza hiç bir program kurmanıza gerek kalmaz. Öğrencilerimiz, kendilerine özel oluşturulan sayfadan derslere katılabilir.

Hayır değilsiniz. Dilerseniz düzenli haftalık sabit bir program oluşturabilirsiniz ya da ihtiyaç oldukça ders alabilirsiniz.

%100 İngilizce ya da tüm tanım ve terimler İngilizce olarak, Türkçe ders alabilirsiniz. Tüm materyallerimiz İngilizce'dir.

Hayır. IB kişisel bir programdır ve sadece soru çözümü üzerine kurulu değildir. Ders ve etüt öğretmeninin farklı olması, öğrencinin kafasını karıştırır. IB Biyoloji öğretmenlerimiz ile yapılan dersten sonra, öğrencilerimizin ek etüte ihtiyacı kalmaz.

IB Biyoloji Grup Ders

IB Biyoloji revision dersleriyle tüm konuları tekrar edin: Mayıs ve Kasım sınavlarına özel dersler

IB Biyoloji revision dersleri, temel kavramları ve konuları gözden geçirerek öğrencilerin final sınavlarına hazırlanmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bu dersler IB Biyoloji müfredatının kapsamlı bir incelemesini içerir. Revizyon sınıfları aynı zamanda soru çözümlerinii, IB Biyoloji past paper çözümlerini ve öğrencilerin anlamalarını güçlendirmeyi amaçlayan etkileşimli sunumları içerir. Bu sınıflar, özellikle notlarını yükseltmek veya konuyu daha iyi anlamak isteyen öğrenciler için yararlıdır, çünkü bunlar soru sorma ve deneyimli eğitmenlerden kişiselleştirilmiş geri bildirim alma fırsatı sunar. Öğrenciler, IB Biyoloji revision derslerine katılarak final sınavlarındaki performanslarını artırabilir ve konuyu anlama konusunda kendilerine daha fazla güvenebilirler.

IB Biyoloji Revision özel ders alın %15 tasarruf edin
IB Biyoloji revision özel ders

IB Biyoloji Revision özel ders alın %15 tasarruf edin

Fiyatlandırma ve detaylar
IB Biyoloji revision grup derslere katılın %50 tasarruf edin
IB Biyoloji revision grup ders

IB Biyoloji revision grup derslere katılın %50 tasarruf edin

Fiyatlandırma ve detaylar
Premium IB Biyoloji Öğretmenleri

IB Biyoloji dersleri için neden mi TestPrep?

Dünya çapında ofisleriyle sadece uluslar arası sınavlara hazırlık yapan TestPrep, IB Biyoloji derslerinde en az 8 sene tecrübeli IB Biyoloji öğretmenleriyle çalışıyor. Bu sebeple 2008 yılından günümüze IB Biyoloji ortalamamız 7 üzerinden 6.02

Online IB Biyoloji Dersleri

Online IB Biyoloji dersleriyle zaman kaybetmeden en iyi desteği alın

Online IB Biyoloji dersleri, öğrencilere dünyanın her yerinden öğrenme ve çalışma fırsatı sunar. Bu sınıflar, öğrencilere canlı organizmaların yapısı ve işlevi, genetik, evrim, ekoloji ve daha fazlası dahil olmak üzere IB Biyolojinin temel ilkeleri hakkında kapsamlı bir anlayış sağlamak için tasarlanmıştır. Öğrenciler, online araç ve kaynakların kullanımıyla öğretmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla etkileşim kurabilir, ödevleri ve konu eksiklerini tamamlayabilir ve zengin bilgi ve çalışma materyallerine erişebilir. Online IB Biyoloji dersleri, öğrencilerin kendi hızlarında ve kendi programlarında çalışmalarına olanak tanıyarak planlama ve ilerleme hızı açısından da esneklik sağlar.

Online IB Biyoloji Soru Bankaları
IB Biyoloji öğretmenlerimiz tarafından oluşturulan online IB Biyoloji soru bankamız ile zamana karşı soru çözün. Online sistemimiz sayesinde ödevlerin başlangıç ve bitiş saatlerini kontrol edebiliyoruz. Bu sayede en üst düzeyde öğrenci takibi yapıyoruz. Ayrıca sorularda harcanan zamanı da gözlemleyip, öğrencilerimizin zamanı verimli kullanmasının önünü açıyoruz.
Materyal Üzerinde Birlikte Çalışma
Çok kullanıcılı beyaz tahta ve sunum seçenekleriyle IB Biyoloji past paper, IB Biyoloji Extended Essay, IB Biyoloji Internal Assessment ve okul ödevleriniz üzerinde birlikte çalışın. İnteraktif öğrenmenin faydalarının hepsine online derslerimizle ulaşabilirsiniz. Ders videoları ve hareketli sunumlarla en iyi öğrenci deneyimi sunuyoruz.

Türkiye’deki en iyi IB dersi veren kurum. Çocuğunuzun yaratıcı bir şekilde eğitim görmesini ve ardından Ivy League veya Oxford’da eğitim görmesini istiyorsanız, burası tam size göre. Biyoloji öğretmenini çok seven kızım bu sayede ilk dönemi 93 IB biyoloji ortalamasıyla tamamladı. Sınavdaki sorulara çok yakın ödevler sayesinde ve IB’nin gerçekten ne olduğunu bilen öğretmeni sayesinde çok çok güzel bir ilk dönem geçirdik. Çok teşekkür ediyorum.

Test Prep IB Velisi – Ceren Kiremitçi
IA & EE

IB Biyoloji Internal Assessment & Extended Essay dersleri

IB Biology Internal Assessment (IA) özel ders, IB Biyoloji çalışmalarında başarılı olmak isteyen öğrenciler için çok önemli bir kaynaktır. IA, öğrencilerin deneyler tasarlamasını ve yapmasını, verileri analiz etmesini ve sonuçları yazılı bir rapor halinde iletmesini gerektiren bağımsız bir araştırma projesidir. Bu, birçok öğrenci için göz korkutucu bir görev olabilir, ancak TestPrep'in IB Biyoloji öğretmeninin rehberliği ve desteğiyle, öğrenciler başarılı olmak için gerekli becerileri ve özgüveni kazanabilirler. Deneyimli bir öğretmen, öğrencilerin uygun araştırma sorularını seçmelerine, deneyler tasarlamalarına, verileri toplamalarına ve analiz etmelerine ve IB standartlarını karşılayan net ve özlü raporlar yazmalarına yardımcı olabilir. Ek olarak, bir öğretmen değerli geri bildirim sağlayabilir ve öğrencilerin yüksek kaliteli işler üretmelerini sağlayarak iyileştirme alanlarını belirlemelerine yardımcı olabilir.

IB Biyoloji IA ve EE için profesyonel destek alın
EE & IA Desteği

IB Biyoloji IA ve EE için profesyonel destek alın

Fiyatlar ve Detaylar

Biyolojiyi okulda gerçekten anlamakta zorlanıyorum ama buradan ders almaya başlayınca püf noktalarını öğrendikçe anladım ki korktuğum kadar zor değilmiş. En iyisi de IB hocalarından ders almak.

Eray Kuzu - TestPrep IB Öğrencisi

Mid-IB ve Pre-IB Biyoloji kurslarıyla yeni döneme hazır girin

IB Biyoloji öğretmenleriyle tam not alın!

IB Biyoloji ilk sene tekrar kursları

Mid-IB Biyoloji Kursları

IB’nin ilk yılını bitirip ikinci yılına başlayacak öğrencilere özel Mid-IB programlarıyla birinci yıl IB Biyoloji konularını gözden geçirmek, kaçırılan dersleri yakalamak ve son yılınızda mükemmel olmak için Mid-IB derslerine katılın. IB’nin son yılına mükemmel bir şekilde hazırlanabilmek için oluşturulan programlarımızla IB Biyoloji Higher Level (HL) veya IB Biyoloji Standart Level (SL) olarak kaydolun. MID-IB eğitim programımız, öğrencilerin yaz tatili boyunca IB Biyoloji bilgi ve becerilerini pekiştirmelerine ve genişletmelerine olanak tanıyan okul içi öğrenmenin mükemmel bir tamamlayıcısıdır.

IB 'ye başlamadan Biyoloji dersine hazır hale gelin

Pre-IB Biyoloji Kursları

IB Biyoloji eğitimi hakkında bilgi sahibi olmak isteyen ve okullar açıldığında hazırlıklı başlamak isteyen öğrencilerimizi, Pre-IB Biyoloji dersleri ile bu sürece hazırlıyoruz. Yaz döneminde açtığımız Pre-IB Biyoloji kursları, öğrencileri seviyelerine ve alacakları derslere göre gruplandırırken, ortak sınıflarda IB Biyoloji hakkında genel bilgiler öğrencilerimizle paylaşılır. Öğrencilerin IB ders seçimlerine de yardımcı olan Test Prep, IB yıllarını en verimli geçirmenizi hedefler.

1 Comment
Berk Açıksu

TestPrep’ten IB Biyoloji revision dersi almak, IB Biyoloji sınavına hazırlanırken benim için harika bir kaynak oldu. Hem konu anlatımı hem de past paper çözümü oldukça fayda sağladı ve bu sayede sınavdan 7 aldım. Konuların derinlemesine anlatımı, konuların daha iyi anlaşılmasına yardımcı oldu ve ödevlerle birlikte deneme sınavları sayesinde tekrar yapma imkanım oldu.
Ayrıca, TestPrep’in IB Biyoloji öğretmenleri çok deneyimli ve yardımcıydı. Her zaman sorularımı yanıtlamak için hazır oldular ve her konuyu daha iyi anlamama yardımcı oldular.
Sonuç olarak, TestPrep IB Biyoloji hazırlık kursu, IB Biyoloji sınavına hazırlanan herkese tavsiye ederim.

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *