IB Computer Science Özel Ders SL/HL | IB Computer Science Kursları SL/HL

En iyi IB Computer Science özel ders deneyimi

IB Computer Science özel ders SL/HL programlarımız

IB Computer Science özel dersi, öğrencilerin IB Computer Science programında başarılı olmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bu özel dersler, öğrencilere IB Computer Science programının temellerini anlamalarına, programlama becerilerini geliştirmelerine ve programlama dilleri, veri yapıları, algoritmalar ve veritabanı yönetimi gibi konuları kapsayan IB Computer Science sınavlarına hazırlanmalarına yardımcı olur. Öğrencilerin öğrenme ihtiyaçlarına göre özelleştirilen bu özel dersler, onların kendi hızında ve öğrenme stilinde çalışmalarına olanak tanır.

#INTERNATIONAL BACCELAURATE #STANDARD-LEVEL #HIGHER-LEVEL #Computer Science #Systems-in-theory #Systems-in-practice #Systems-in-context #INTERNAL-ASSESSMENT #EXTENDED-ESSAY #REVISION #PRE-IB #MID-IB #IBDP

Image link
IB Computer Science Özel Ders

IB Computer Science özel ders desteğimiz en iyi IB CS öğretmenleriyle 7 almanız için öğrenciye özel planlanıyor

IB Computer Science özel ders hizmeti sunan TestPrep, öğrencilere birçok avantaj sağlıyor. Öncelikle, derslerimiz tamamen özelleştirilmiştir, yani öğrencilerin ihtiyaçlarına ve hedeflerine göre şekillendirilmiştir. Bu sayede öğrenciler, kendi öğrenme hızlarına ve tarzlarına uygun bir öğrenme deneyimi yaşayabilirler.

Ayrıca, TestPrep olarak öğretmenlerimiz, IB Computer Science sınavına hazırlık konusunda deneyimli ve uzman kişilerdir. IB Computer Science özel ders programlarımızda, öğrenciler, öğretmenlerimizin tecrübesinden faydalanarak sınavda başarılı olmak için gerekli olan becerileri öğrenebilirler.

TestPrep olarak sunduğumuz bir diğer avantaj ise, öğrencilere esneklik sağlamamızdır. Öğrenciler, derslerin zamanını kendileri seçebilirler, böylece diğer aktiviteleriyle uyum sağlayabilirler.

Son olarak, IB Computer Science özel ders alan öğrencilerin ilerlemelerini takip ediyoruz ve düzenli aylık raporlar sunuyoruz. Bu sayede öğrencilerin ne kadar ilerlediğini ve hangi konulara daha fazla çalışmaları gerektiğini görebilirsiniz. Tüm bu nedenlerle, IB Computer Science özel ders hizmeti sunan bir firma olarak öğrencilerin sınavda başarılı olmalarına yardımcı olmak için özelleştirilmiş, deneyimli öğretmenler, esnek programlar ve ilerleme raporları gibi birçok avantaj sağlıyoruz.

IB Computer Science özel ders almamın en büyük faydası, öğrenme sürecimi hızlandırmış olmasıydı. Derslerimde, öğretmenim bana daha önce anlamadığım konuları anlatarak, ödevlerimi ve projelerimi yapmamda bana yardımcı olarak destek oldu. Ayrıca, IB Computer Science sınavına hazırlanırken, benim zayıf noktalarımı belirledi ve bu konular üzerinde daha fazla çalışmamı sağladı. Dersten sonra verilen ödevler, öğrenme sürecimin hızlanmasını sağladı ve öğrendiğim konuları daha iyi anlamama yardımcı oldu. IB Computer Science öğrencileri için özel ders almak oldukça faydalı olabilir.

Test Prep IB Öğrencisi – Kerem Kulçak
IB Computer Science Özel Ders Paketleri

IB özel ders paketlerine geçin ve tasarruf edin

Ön ödemeli paketlere kayıt olarak 10 ya da 20 dersli ödeme yapabilir ve bu dersleri seçtiğiniz derslerde kullanabilirsiniz. Örneğin 20 derslik paket aldığınızda bunu 12 ders IB Computer Science, 3 ders IB Kimya ve 5 ders IB Matematik olarak kullanabilirsiniz.

IB özel ders paketleriyle %14 tasarruf edin
IB Computer Science Tutoring Packages

IB özel ders paketleriyle %14 tasarruf edin

Fiyatlar & Detaylar

IB Computer Science dersleri hakkında sık sorulan sorular.

Bizimle iletişime geçmeden önce size fikir verebilecek bazı soru cevaplar. Eğer daha fazla bilgi almak isterseniz bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Tüm IB derslerimiz en az 10 sene tecrübeli IB Computer Science öğretmenleriyle verilir. Öğretmenlerimizin hiç biri yeni mezun ya da üniversite öğrencisi değildir.

İlk dersten memnun kalmazsanız %100 ücret iadesi ya da başka bir IB Computer Science öğretmeni ile ders imkanı.

IA ve EE derslerimiz 60 dakika, normal derslerimiz 90 dakikadır.

Evet.

Evet.

Evet. TestPrep'in online eğitime odaklanan yazılımı ile dersler yüzyüze eğitim kalitesinde geçmekte. Bilgisayarınıza hiç bir program kurmanıza gerek kalmaz. Öğrencilerimiz, kendilerine özel oluşturulan sayfadan derslere katılabilir.

Hayır değilsiniz. Dilerseniz düzenli haftalık sabit bir program oluşturabilirsiniz ya da ihtiyaç oldukça ders alabilirsiniz.

%100 İngilizce ya da tüm tanım ve terimler İngilizce olarak, Türkçe ders alabilirsiniz. Tüm materyallerimiz İngilizce'dir.

Hayır. IB kişisel bir programdır ve sadece soru çözümü üzerine kurulu değildir. Ders ve etüt öğretmeninin farklı olması, öğrencinin kafasını karıştırır. IB Computer Science öğretmenlerimiz ile yapılan dersten sonra, öğrencilerimizin ek etüte ihtiyacı kalmaz.

IB Computer Science Grup Ders

IB Computer Science tekrar dersleriyle Kasım/Mayıs sınavına hazırlanın: Final sınavından 7 alın

IB Computer Science tekrar dersleri, öğrencilerin ders müfredatını anlamaları, pekiştirmeleri ve final sınavlarına hazırlanmaları için mükemmel bir yoldur. Bu dersler tipik olarak IB CS müfredatında yer alan temel kavramların, teorilerin ve pratik becerilerin kapsamlı bir incelemesini içerir.

Revizyon sınıfları, IB CS müfredatı konusunda öğrencilere başarı için değerli stratejiler sağlayabilen deneyimli ve bilgili eğitmenler tarafından yönetilir. Sınıflar aynı zamanda deneme sınavlarını, IB Computer Science past paper çözümlerini içerir ve bunların tümü öğrencilerin zayıf konularını belirlemelerine ve etkili çalışma alışkanlıkları geliştirmelerine yardımcı olur.

IB CS tekrar dersleri, son sınıf IB öğrencilerinin akademik hedeflerine ulaşma şanslarını önemli ölçüde artırır.

Tüm Konular
2 yıllık tüm IB Computer Science müfredatını tekrar edip, her ders sonrası ödevlerle öğrenmenizi pekiştirin. Son 1 aylık süreçte deneme sınavları ile IB Computer Science sınavlarına tamamen hazır hale gelin.
IB Öğretmen Profili
Test Prep’in en öne çıkan yanı IB Computer Science öğretmenleriyle çalışmasıdır. Müfredatı tamamen bilen ve yıllardır öğreten öğretmenlerle, puan kaybını sıfıra indiren çalışma yapıyoruz.
IB Computer Science Revision özel ders alın %15 tasarruf edin
IB Computer Science revision özel ders

IB Computer Science Revision özel ders alın %15 tasarruf edin

Fiyatlandırma ve detaylar
IB Computer Science revision grup derslere katılın %50 tasarruf edin
IB Computer Science revision grup ders

IB Computer Science revision grup derslere katılın %50 tasarruf edin

Fiyatlandırma ve detaylar
Premium IB Computer Science Öğretmenleri

IB Computer Science dersleri için neden mi TestPrep?

Uzman Öğretmenler: TestPrep'te IB Computer Science alanında uzman öğretmenler bulunmaktadır. Bu öğretmenler, öğrencilerin ihtiyaçlarına uygun öğretim materyalleri oluşturarak onları başarıya ulaştırmak için gereken deneyime sahiptirler.
Öğrenci Başarısı: TestPrep, öğrencilerin başarısı için bir takım veri toplama ve analiz araçları kullanır. Bu, öğrencilerin ne kadar ilerleme kaydettiklerini ve hangi alanlarda daha fazla çalışmaları gerektiğini belirlemeye yardımcı olur.

Online IB Computer Science Dersleri

Online IB Computer Science dersleriyle potansiyelinizin kilidini açın - "Kodlamanın yaratıcılıkla buluştuğu yer!"

Online IB Computer Science dersleri, öğrencilerin modern dünyanın dijital çağına uyum sağlamalarına yardımcı olur. Online IB Computer Science dersleri, öğrencilerin gelişmiş programlama becerileri ve yazılım geliştirme teknikleri öğrenmelerini sağlar. Bu dersler, öğrencilere bilgisayar bilimi teorisini anlama, algoritmalar oluşturma ve yazılım tasarlama becerilerini geliştirme fırsatı sunar. Ayrıca, öğrenciler dijital güvenlik, ağ teknolojileri ve veri tabanı yönetimi gibi önemli konuları da öğrenirler. Online IB Computer Science dersleri, öğrencilerin gelecekteki kariyerleri için gerekli olan teknoloji becerilerini kazanmalarına yardımcı olur.

Çoktan Seçmeli Soru Çözümleri
IB Computer Science öğretmenlerimiz tarafından oluşturulan online IB Computer Science soru bankamız ile zamana karşı soru çözün. Online sistemimiz sayesinde ödevlerin başlangıç ve bitiş saatlerini kontrol edebiliyoruz. Bu sayede en üst düzeyde öğrenci takibi yapıyoruz. Ayrıca sorularda harcanan zamanı da gözlemleyip, öğrencilerimizin zamanı verimli kullanmasının önünü açıyoruz.
Döküman Üzerinde Birlikte Çalışma
Çok kullanıcılı beyaz tahta ve sunum seçenekleriyle IB Computer Science sınavları, IB Computer Science Extended Essay, IB Computer Science Internal Assessment ve okul ödevleriniz üzerinde birlikte çalışın. İnteraktif öğrenmenin faydalarının hepsine online derslerimizle ulaşabilirsiniz. Ders videoları ve hareketli sunumlarla en iyi öğrenci deneyimi sunuyoruz.

IB Computer Science dersleri için online özel ders aldım ve sonuçtan çok memnun kaldım. Öğretmenim çok deneyimliydi ve beni IB Computer Science sınavlarına çok iyi hazırladı. Dersler online olduğu için istediğim zaman ders alabildim ve öğretmenimle birebir çalışarak konuları daha iyi anladım. Özellikle programlama konularında öğretmenimin verdiği örnekler ve pratik uygulamalar sayesinde kendimi geliştirdim. Tüm öğrencilere tavsiye edebilirim.

Test Prep IB Öğrencisi – Dilruba Temel
IA & EE

IB Computer Science Internal Assessment & Extended Essay

TestPrep’in deneyimli IB Computer Science özel ders eğitmenleri, IB programında Internal Assessments (IA) ve Extended Essay (EA) için yardım arayan öğrencilerin zorlandıkları yerleri biliyorlar. Eğer siz de o öğrencilerden biriyseniz, endişelenmeyin, bu alanlar için doğru kurumdasınız. IB notunuzun 7 olmasını istiyorsanız, başarılı bir Internal Assessment yazmalısınız. IB Computer Science notunuzun %20’sini oluşturan IA, öğrencilerin final notu üzerinde oldukça etkilidir. IB Computer Science’ten 7 almak için, yetkin bir IB Computer Science özel ders öğretmeniyle başından sonuna kadar takip edilmesi şarttır. Test Prep’in IB Computer Science öğretmenleriyle IB yükünüzü hafifletebilirsiniz.

IB Computer Science IA ve EE için profesyonel destek alın
EE & IA Desteği

IB Computer Science IA ve EE için profesyonel destek alın

Fiyatlar ve Detaylar

IB Computer Science özel dersi almaya başladığımdan beri, performansımın önemli ölçüde arttığını söyleyebilirim ki notlarımdan da gayet belli oldu. Dersler çok verimliydi ve benim eksiklerime göre özelleştirildi. Öğretmenim çok bilgiliydi ve tüm sorularıma sabırla açıklayarak cevap verdi. Computer Science konularını anlamama yardımcı olmak için farklı anlatım teknikleri ve beni tüm süreç boyunca cesaretlendirdi. IB sınavına hazırlanırken, özel dersler bana güven verdi ve konuları daha iyi anlamama yardımcı oldu. Sonuç olarak, özel dersler sayesinde IB Computer Science sınavından yüksek not aldım. Kesinlikle özel ders almak isteyen herkese tavsiye ederim.

Evren Kemal Subaşı - TestPrep IB CS Öğrencisi

Mid-IB ve Pre-IB Computer Science kurslarıyla yeni döneme hazır girin

IB Computer Science öğretmenleriyle tam not alın!

IB Computer Science ilk sene tekrar kursları

Mid-IB Computer Science Kursları

IB’nin ilk yılını bitirip ikinci yılına başlayacak öğrencilere özel Mid-IB programlarıyla birinci yıl IB Computer Science konularını gözden geçirmek, kaçırılan dersleri yakalamak ve son yılınızda mükemmel olmak için Mid-IB derslerine katılın. IB’nin son yılına mükemmel bir şekilde hazırlanabilmek için oluşturulan programlarımızla IB Computer Science Higher Level (HL) veya IB Computer Science Standart Level (SL) olarak kaydolun. MID-IB eğitim programımız, öğrencilerin yaz tatili boyunca IB Computer Science bilgi ve becerilerini pekiştirmelerine ve genişletmelerine olanak tanıyan okul içi öğrenmenin mükemmel bir tamamlayıcısıdır.

IB 'ye başlamadan Computer Science dersine hazır hale gelin

Pre-IB Computer Science Kursları

IB Computer Science eğitimi hakkında bilgi sahibi olmak isteyen ve okullar açıldığında hazırlıklı başlamak isteyen öğrencilerimizi, Pre-IB Computer Science dersleri ile bu sürece hazırlıyoruz. Yaz döneminde açtığımız Pre-IB Computer Science kursları, öğrencileri seviyelerine ve alacakları derslere göre gruplandırırken, ortak sınıflarda IB Computer Science hakkında genel bilgiler öğrencilerimizle paylaşılır. Öğrencilerin IB ders seçimlerine de yardımcı olan Test Prep, IB yıllarını en verimli geçirmenizi hedefler.

2 Comments
Ceren Aydınlık

TestPrep’ten aldığım IB Computer Science dersleri, benim için oldukça faydalıydı. Teorik bilginin yanında hem IA hem de EE için bana destek olan hocam sayesinde mükemmele yakın bir IA ve EE notu aldım. CS Hocam, bana kendi ilgi alanlarıma göre öğrenme seçenekleri sunarak, kendi hızımda ilerlememi sağladı ve derslerde eksik olduğum konulara ağırlık vermemize olanak sağladı.

Mehmet Akçay

IB Computer Science özel ders aldım, derslerin yanı sıra yazılım projeleriyle beni destekleyen hocam sayesinde okul dışı projelerimi de başarıyla tamamladım. CS ile birlikte Matematik ve Fizik dersleri de aldım. Hepsinde öğretmenlerim çok tecrübeliydi ve ben daha soruyu sormadan ne sormak istediğimi anlıyorlardı. Tecrübeyle bu şekilde olunuyor anladığım kadarıyla. Şimdiye kadar aldığım tüm destek için TestPrep’e çok teşekkür ediyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *