IB Matematik Özel Ders SL/HL | IB Matematik Kursları SL/HL

En iyi IB Matematik özel ders deneyimi

IB Matematik özel ders SL/HL programlarımız

Öğrencinin ihtiyaçlarına, seviyesine ve hedeflerine göre özel olarak tasarlanmış bire bir IB Matematik özel ders. Sertifikalı IB Matematik özel ders öğretmenlerimiz, öğrencinin eksiklerine odaklanır ve öğrenciye özel ders planı yaratır. Tüm IB Matematik derslerimiz en az 10 sene tecrübeli IB Matematik öğretmenleriyle verilir.

#INTERNATIONAL BACCELAURATE #STANDARD-LEVEL #HIGHER-LEVEL #MATHEMATICS #analysis-and-approaches #Applications-and-interpretation #INTERNAL-ASSESSMENT #EXTENDED-ESSAY #REVISION #PRE-IB #MID-IB #IBDP

Image link
IB Matematik Özel Ders

IB Matematik özel ders desteğimiz en iyi IB Matematik öğretmenleriyle 7 almanız için farklı bir öğrenme deneyimi sunuyor

TestPrep, IB Matematik özel dersleri sunarak, öğrencilerin IB sınavlarına hazırlanmalarında farklı bir yaklaşım sunuyor. Bizimle çalışan öğrenciler, diğer özel ders programlarından farklı olarak, öğrenme sürecinde daha fazla deneyim ve etkileşim kazanırlar.

Öğretmenlerimiz her öğrencinin ihtiyaçlarını ve öğrenme stillerini dikkate alarak özel olarak tasarlanmış bir öğrenme planı sunarlar. Bu, öğrencilerin matematiksel konuları daha iyi anlamalarına, matematiksel düşünme becerilerini geliştirmelerine ve sınavda başarılı olmalarına yardımcı olur.

Ayrıca, öğrencilerimiz, öğretmenleriyle birebir veya küçük gruplar halinde çalışarak, matematik problemleri çözerken aktif bir rol oynarlar. Bu, öğrencilerin matematik konularını daha derinlemesine anlamalarına, sorular sormalarına ve konuları tartışmalarına yardımcı olur.

Sonuç olarak, IB Matematik özel dersleri sunan TestPrep, öğrencilerin matematiksel becerilerini geliştirmelerine yardımcı olan özel bir öğrenme deneyimi sunar. Bizimle çalışarak, öğrenciler, matematik konularını daha iyi anlayabilir, matematiksel düşünme becerilerini geliştirebilir ve sınavda başarılı olabilirler.

IB Matematik Özel Ders Almaya Başlayın

Okulda Matematik HL almaya başlayan kızımın korkusunu ve sıkıntısını gördükten sonra internetten araştırıp bulduk ve çok da memnun kaldık. IB matematik özel ders ile 2 hafta sonunda derslerindeki ilerleme ve kendisindeki rahatlama gidişatı çok olumlu yönde değiştirdi. Barış Bey’in de söylediği gibi çok ders almaya gerek kalmadan düzenli bir şekilde derslere başladık. Şu ana kadar aile olarak çok memnunuz.

Test Prep IB Velisi – Nuran Kızılcık
IB Matematik Özel Ders Paketleri

IB özel ders paketlerine geçin ve tasarruf edin

Ön ödemeli paketlere kayıt olarak 10 ya da 20 dersli ödeme yapabilir ve bu dersleri seçtiğiniz derslerde kullanabilirsiniz. Örneğin 20 derslik paket aldığınızda bunu 9 ders IB Computer Science, 5 ders IB Kimya ve 6 ders IB Matematik olarak kullanabilirsiniz.

IB özel ders paketleriyle %14 tasarruf edin
IB Mathematics Tutoring Packages

IB özel ders paketleriyle %14 tasarruf edin

Fiyatlar & Detaylar

IB Matematik dersleri hakkında sık sorulan sorular.

Bizimle iletişime geçmeden önce size fikir verebilecek bazı soru cevaplar. Eğer daha fazla bilgi almak isterseniz bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Tüm IB derslerimiz en az 10 sene tecrübeli IB Matematik öğretmenleriyle verilir. Öğretmenlerimizin hiç biri yeni mezun ya da üniversite öğrencisi değildir.

İlk dersten memnun kalmazsanız %100 ücret iadesi ya da başka bir IB Matematik öğretmeni ile ders imkanı.

IA ve EE derslerimiz 60 dakika, normal derslerimiz 90 dakikadır.

Evet.

Evet.

Evet. TestPrep'in online eğitime odaklanan yazılımı ile dersler yüzyüze eğitim kalitesinde geçmekte. Bilgisayarınıza hiç bir program kurmanıza gerek kalmaz. Öğrencilerimiz, kendilerine özel oluşturulan sayfadan derslere katılabilir.

Hayır değilsiniz. Dilerseniz düzenli haftalık sabit bir program oluşturabilirsiniz ya da ihtiyaç oldukça ders alabilirsiniz.

%100 İngilizce ya da tüm tanım ve terimler İngilizce olarak, Türkçe ders alabilirsiniz. Tüm materyallerimiz İngilizce'dir.

Hayır. IB kişisel bir programdır ve sadece soru çözümü üzerine kurulu değildir. Ders ve etüt öğretmeninin farklı olması, öğrencinin kafasını karıştırır. IB Matematik öğretmenlerimiz ile yapılan dersten sonra, öğrencilerimizin ek etüte ihtiyacı kalmaz.

IB Matematik Grup Ders

IB Matematik tekrar dersleriyle final sınavına hazırlanın: Mayıs ve Kasım sınavları İçin

IB öğrencileri için Mayıs/Kasım Matematik sınavları, genellikle zorlu bir süreçtir. Ancak, en iyi IB Matematik tekrar dersleri ile öğrencilerin sınavlara hazırlanmaları ve başarı elde etmeleri daha kolay hale gelir. IB tekrar dersleri, öğrencilerin sınavda karşılaşabilecekleri sorulara hazırlanmalarına yardımcı olur ve zayıf oldukları konuları gidermelerine olanak tanır.

TestPrep'in IB Matematik tekrar dersleri, öğrencilerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir. Öğrenciler, zayıf oldukları konuları ele alabilir ve sınavda karşılaşabilecekleri sorulara daha hazırlıklı olmak için ihtiyaç duydukları tüm materyallere erişebilirler. Ayrıca, öğrencilerimiz, öğretmenleriyle birlikte çalışarak, sınavda karşılaşabilecekleri problemleri çözmek için pratik yapma fırsatı bulurlar.

Tüm Konular
2 yıllık tüm IB Matematik müfredatını tekrar edip, her ders sonrası ödevlerle öğrenmenizi pekiştirin. Son 1 aylık süreçte deneme sınavları ile IB Matematik sınavlarına tamamen hazır hale gelin.
IB Öğretmen Profili
Test Prep’in en öne çıkan yanı IB Matematik öğretmenlerle çalışmasıdır. Müfredatı tamamen bilen ve yıllardır öğreten öğretmenlerle, puan kaybını sıfıra indiren çalışma yapıyoruz.
IB Matematik Revision özel ders alın %15 tasarruf edin
IB Matematik revision özel ders

IB Matematik Revision özel ders alın %15 tasarruf edin

Fiyatlandırma ve detaylar
IB Matematik revision grup derslere katılın %50 tasarruf edin
IB Matematik revision grup ders

IB Matematik revision grup derslere katılın %50 tasarruf edin

Fiyatlandırma ve detaylar
Premium IB Matematik Öğretmenleri

IB Matematik dersleri için neden mi TestPrep?

IB Matematik derslerinde öğrencilere doğru rehberlik etmek, ders materyallerinin anlaşılır bir şekilde açıklanmasını sağlamak için uzman eğitmenlerle çalışmak çok önemlidir. TestPrep, IB Matematik konusunda uzman eğitmenlerle çalıştığı için öğrencilerinize kaliteli bir eğitim sunuyoruz. Bu sebeple 2008 yılından günümüze IB Matematik ortalamamız 7 üzerinden 6.00

Online IB Matematik Dersleri

IB Matematikte fark yaratan online derslerimizle başarınızı garanti altına alın

Online IB Matematik derslerimizle, öğrencilerimiz başarıya giden yolda daha fazla özgüvenle ilerleyebilirler. Esnek programlarımız sayesinde, öğrenciler istedikleri yerden derslere katılabilir ve kendi hızlarında ilerleyebilirler. Öğrenciler, öğrenme sürecine tamamen dahil olur ve öğrenme stillerine göre uyarlanmış materyallerle çalışmala fırsatı elde eder.

En son eğitim teknolojilerini kullanarak, öğrencilerimiz online derslerimizden maksimum fayda sağlayabilirler. Online IB Matematik derslerimiz, öğrencilerimizin başarılı bir IB Matematik sınavına hazırlanmaları için gereken tüm araçları ve kaynakları sağlar.

Çoktan Seçmeli Soru Çözümleri
IB Matematik öğretmenlerimiz tarafından oluşturulan online IB Matematik soru bankamız ile zamana karşı soru çözün. Online sistemimiz sayesinde ödevlerin başlangıç ve bitiş saatlerini kontrol edebiliyoruz. Bu sayede en üst düzeyde öğrenci takibi yapıyoruz. Ayrıca sorularda harcanan zamanı da gözlemleyip, öğrencilerimizin zamanı verimli kullanmasının önünü açıyoruz.
Döküman Üzerinde Birlikte Çalışma
Çok kullanıcılı beyaz tahta ve sunum seçenekleriyle IB Matematik sınavları, IB Matematik Extended Essay, IB Matematik Internal Assessment ve okul ödevleriniz üzerinde birlikte çalışın. İnteraktif öğrenmenin faydalarının hepsine online derslerimizle ulaşabilirsiniz. Ders videoları ve hareketli sunumlarla en iyi öğrenci deneyimi sunuyoruz.

IB Matematik AA online özel ders aldım ve ilk dersten itibaren düzenli bir sistem olduğunu gördüm. Kendi yazılımını kullanan, eğitim alanındaki tüm gelişmelere, IB matematik konusunda tüm güncel materyallere hakim güçlü bir isim TestPrep. Bu yorumu okuyan tüm arkadaşlarıma kesinlikle tavsiye ederim.

Test Prep IB Öğrencisi – Ebru S.
IA & EE

IB Matematik Internal Assessment & Extended Essay

TestPrep’in deneyimli IB Matmatik özel ders eğitmenleri, IB programında Internal Assessments (IA) ve Extended Essay (EA) için yardım arayan öğrencilerin zorlandıkları yerleri biliyorlar. Eğer siz de o öğrencilerden biriyseniz, endişelenmeyin, bu alanlar için doğru kurumdasınız. IB notunuzun 7 olmasını istiyorsanız, başarılı bir Internal Assessment yazmalısınız. IB matematik notunuzun %20’sini oluşturan IB Math IA (expo), öğrencilerin final notu üzerinde oldukça etkilidir. IB Matematik’ten 7 almak için, yetkin bir IB matematik özel ders öğretmeniyle başından sonuna kadar takip edilmesi şarttır. Test Prep’in IB Matematik öğretmenleriyle IB yükünüzü hafifletebilirsiniz.

IB Matematik IA ve EE için profesyonel destek alın
EE & IA Desteği

IB Matematik IA ve EE için profesyonel destek alın

Fiyatlar ve Detaylar

Matematik HL dersi için geldiğim ve 3 ders daha almaya başladığım, gerçekten ilgili bir IB dershanesi.

Mete Nişan - TestPrep IB Matematik Öğrencisi

Mid-IB ve Pre-IB Matematik kurslarıyla yeni döneme hazır girin

IB Matematik öğretmenleriyle tam not alın!

IB Matematik ilk sene tekrar kursları

Mid-IB Matematik Kursları

IB’nin ilk yılını bitirip ikinci yılına başlayacak öğrencilere özel Mid-IB programlarıyla birinci yıl IB Matematik konularını gözden geçirmek, kaçırılan dersleri yakalamak ve son yılınızda mükemmel olmak için Mid-IB derslerine katılın. IB’nin son yılına mükemmel bir şekilde hazırlanabilmek için oluşturulan programlarımızla IB Matematik Higher Level (HL) veya IB Matematik Standart Level (SL) olarak kaydolun. MID-IB eğitim programımız, öğrencilerin yaz tatili boyunca IB Matematik bilgi ve becerilerini pekiştirmelerine ve genişletmelerine olanak tanıyan okul içi öğrenmenin mükemmel bir tamamlayıcısıdır.

IB 'ye başlamadanMatematik dersine hazır hale gelin

Pre-IB Matematik Kursları

IB Matematik eğitimi hakkında bilgi sahibi olmak isteyen ve okullar açıldığında hazırlıklı başlamak isteyen öğrencilerimizi, Pre-IB Matematik dersleri ile bu sürece hazırlıyoruz. Yaz döneminde açtığımız Pre-IB Matematik kursları, öğrencileri seviyelerine ve alacakları derslere göre gruplandırırken, ortak sınıflarda IB Matematik hakkında genel bilgiler öğrencilerimizle paylaşılır. Öğrencilerin IB ders seçimlerine de yardımcı olan Test Prep, IB yıllarını en verimli geçirmenizi hedefler.

1 Comment
Neriman Kıyıcı

IB Matematik özel ders, oğlumun hem okul sınavlarında hem de kasım sınavında iyi notlar almasını sağladı. Online dersler, öğretmenimizin öğrenciye özel yaklaşımı sayesinde oldukça verimliydi. Öğretmenimiz, matematik konularını açık ve anlaşılır bir şekilde anlattı ve öğrencinin konuları anlamasına yardımcı olan uygulamalı örnekler sundu. Kesinlikle diğer velilere TestPrep’in özel derslerini tavsiye ederim.

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *