IB Fizik Özel Ders SL/HL | IB Fizik Kursları SL/HL

En iyi IB Fizik özel ders deneyimi

IB Fizik özel ders SL/HL programlarımız

TestPrep’in IB Fizik öğretmenleri, öğrencileri IB Fizik sınavına hazırlarken, öğrencileri üniversite düzeyinde fizikte başarıya hazırlar. Özel ders formatında online IB Fizik özel ders, en az 8 sene tecrübeli IB Fizik öğretmenlerimiz tarafından verilir! IB Fizik dersi, cebir ve trigonometri kullanılan genel fizikte birinci yıl üniversite dersinin standart konularını: mekanik, termodinamik, titreşimler ve dalgalar, elektrik ve manyetizma, ışık ve optik ve modern fiziği kapsar.

#INTERNATIONAL BACCELAURATE #STANDARD-LEVEL #HIGHER-LEVEL #PHYSICS #Space-time-and-motion #The-particulate-nature-of-matter #Wave-behaviour #Fields #INTERNAL-ASSESSMENT #EXTENDED-ESSAY #REVISION #PRE-IB #MID-IB #IBDP

Image link
IB Fizik Özel Ders

IB Fizik özel ders desteğimiz en iyi IB Fizik eğitmenleriyle 7 almanız için planlanıyor

TestPrep'in IB Fizik özel ders hizmeti, konuyu anlamak ve IB Fizik sınavlarındaki performanslarını geliştirmek isteyen öğrenciler için mükemmel bir kaynaktır. Nitelikli ve deneyimli bir IB Fizik öğretmenlerimiz, öğrencinin bireysel öğrenme stiline ve hızına göre uyarlanmış bire bir öğretim sağlayabilir. Eğitmenler, öğrencilerin kavramları netleştirmelerine, problem setleri üzerinde çalışmalarına ve etkili çalışma alışkanlıkları geliştirmelerine yardımcı olabilir.

Kişiselleştirilmiş ilgi ve rehberlik ile öğrenciler, Fizik anlayışlarını geliştirebilir ve yeteneklerine olan güvenlerini artırabilir. Ek olarak, IB Fizik öğretmenlerimiz, farklı soru türlerini ele almak ve çıkmış IB sorularını gözden geçirmek için stratejiler sağlayarak öğrencilerin sınavlara hazırlanmalarına yardımcı oluyorlar.

IB Fizik Özel Ders Almaya Başlayın

Dönem boyunca yanımda olan hocalarıma çok teşekkür ederim. IB sınavına giremesem de predicted fizik notumun 7 olması sizin sayenizde oldu. 41 ortalama ile kabul aldığım UCL’den her döndüğümde size uğrayacağım. Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

Test Prep IB Fizik Öğrencisi – Hazal
IB Fizik Özel Ders Paketleri

IB özel ders paketlerine geçin ve tasarruf edin

Ön ödemeli paketlere kayıt olarak 10 ya da 20 dersli ödeme yapabilir ve bu dersleri seçtiğiniz derslerde kullanabilirsiniz. Örneğin 20 derslik paket aldığınızda bunu 7 ders IB Fizik, 5 ders IB Ekonomi ve 8 ders IB Matematik olarak kullanabilirsiniz.

IB özel ders paketleriyle %14 tasarruf edin
IB Physics Tutoring Packages

IB özel ders paketleriyle %14 tasarruf edin

Fiyatlar & Detaylar

IB Fizik dersleri hakkında sık sorulan sorular.

Bizimle iletişime geçmeden önce size fikir verebilecek bazı soru cevaplar. Eğer daha fazla bilgi almak isterseniz bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Tüm IB derslerimiz en az 8 sene tecrübeli IB fizik öğretmenleriyle verilir. Öğretmenlerimizin hiç biri yeni mezun ya da üniversite öğrencisi değildir.

İlk dersten memnun kalmazsanız %100 ücret iadesi ya da başka bir IB Fizik öğretmeni ile ders imkanı.

IA ve EE derslerimiz 60 dakika, normal derslerimiz 90 dakikadır.

Evet.

Evet.

Evet. TestPrep'in online eğitime odaklanan yazılımı ile dersler yüzyüze eğitim kalitesinde geçmekte. Bilgisayarınıza hiç bir program kurmanıza gerek kalmaz. Öğrencilerimiz, kendilerine özel oluşturulan sayfadan derslere katılabilir.

Hayır değilsiniz. Dilerseniz düzenli haftalık sabit bir program oluşturabilirsiniz ya da ihtiyaç oldukça ders alabilirsiniz.

%100 İngilizce ya da tüm tanım ve terimler İngilizce olarak, Türkçe ders alabilirsiniz. Tüm materyallerimiz İngilizce'dir.

Hayır. IB kişisel bir programdır ve sadece soru çözümü üzerine kurulu değildir. Ders ve etüt öğretmeninin farklı olması, öğrencinin kafasını karıştırır. IB Fizik öğretmenlerimiz ile yapılan dersten sonra, öğrencilerimizin ek etüte ihtiyacı kalmaz.

IB Fizik Grup Ders

IB Fizik revision dersleriyle final sınavına hazırlanın: Mayıs ve Kasım sınavları İçin

IB Fizik revizyon dersleri, öğrencilerin final sınavlarına hazırlanmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bu özel ders ve kurs tüm IB Fizik konularını kapsar ve öğrencilerin tüm IB fizik konularında en iyi duruma gelmesini sağlar. Revizyon kursları, yoğun ve odaklanmış konu anlatımlarını, deneme sınavlarını ve deneyimli eğitmenlerden kişiselleştirilmiş geri bildirimleri içerir. Bu revision dersleri hem fizik dersinde sorun yaşayan hem de tekrar yapmak isteyen öğrenciler için yararlıdır.

Tüm Konular
2 yıllık tüm IB Fizik müfredatını tekrar edip, her ders sonrası ödevlerle öğrenmenizi pekiştirin. Son 1 aylık süreçte deneme sınavları ile IB Fizik sınavlarına tamamen hazır hale gelin.
IB Öğretmen Profili
Test Prep’in en öne çıkan yanı IB Examiner Fizik öğretmenlerle çalışmasıdır. Müfredatı tamamen bilen ve yıllardır öğreten öğretmenlerle, puan kaybını sıfıra indiren çalışma yapıyoruz.
IB Fizik Revision özel ders alın %15 tasarruf edin
IB Fizik revision özel ders

IB Fizik Revision özel ders alın %15 tasarruf edin

Fiyatlandırma ve detaylar
IB Fizik revision grup derslere katılın %50 tasarruf edin
IB Fizik revision grup ders

IB Fizik revision grup derslere katılın %50 tasarruf edin

Fiyatlandırma ve detaylar
Premium IB Fizik Öğretmenleri

IB Fizik dersleri için neden mi TestPrep?

Dünya çapında ofisleriyle sadece uluslar arası sınavlara hazırlık yapan TestPrep, IB Fizik derslerinde en az 8 sene tecrübeli IB Fizik öğretmenleriyle çalışıyor. Bu sebeple 2008 yılından günümüze IB Fizik ortalamamız 7 üzerinden 6.21

Online IB Fizik Dersleri

Online IB Fizik dersleriyle zaman kazanın ve notlarınızı yükseltin

Online IB Fizik dersleri, kolaylıkları ve esneklikleri nedeniyle giderek daha popüler hale geliyor. Öğrenciler kendi evlerinin rahatlığında derslere katılabilir, zamandan edebilirler. Ayrıca ders materyallerine ve ders kayıtlarına kolayca erişebilirler ve bu da kolayca ders tekrarı yapmalarına olanak verir. Buna ek olarak, online IB Fizik dersleri genellikle, öğrencilerin fizik kavramlarını anlamalarını kolaylaştırabilecek uygulama problemleri ve etkileşimli simülasyonlar gibi çok çeşitli kaynaklar sunar. Deneyimli online IB Fizik öğretmenlerinin yardımıyla öğrenciler, daha etkili bir öğrenme deneyimine sahip olup kişiselleştirilmiş destek alabilirler.

Çoktan Seçmeli Soru Çözümleri
IB Fizik öğretmenlerimiz tarafından oluşturulan online IB Fizik soru bankamız ile zamana karşı soru çözün. Online sistemimiz sayesinde ödevlerin başlangıç ve bitiş saatlerini kontrol edebiliyoruz. Bu sayede en üst düzeyde öğrenci takibi yapıyoruz. Ayrıca sorularda harcanan zamanı da gözlemleyip, öğrencilerimizin zamanı verimli kullanmasının önünü açıyoruz.
Döküman Üzerinde Birlikte Çalışma
Çok kullanıcılı beyaz tahta ve sunum seçenekleriyle IB Fizik sınavları, IB Fizik Extended Essay, IB Fizik Internal Assessment ve okul ödevleriniz üzerinde birlikte çalışın. İnteraktif öğrenmenin faydalarının hepsine online derslerimizle ulaşabilirsiniz. Ders videoları ve hareketli sunumlarla en iyi öğrenci deneyimi sunuyoruz.

Hem IB hem de SAT dersi aldığım, tüm hocaların oldukça ilgili ve deneyimli olduğu, uygun ücretlerle kaliteli eğitimin verildiği kurum. Kurumun iki senelik öğrencisi olarak herkese tavsiye ederim.

Test Prep IB Öğrencisi – Ecem Ş.
IA & EE

IB Fizik Internal Assessment & Extended Essay

Fizik IA’nız için ek destek almakla ilgileniyorsanız, görevinizi planlamanıza, yapılandırmanıza ve yürütmenize yardımcı olabilecek uzman IB Fizik eğitmenlerinden oluşan bir ekibimiz var. IB Fizik notunuzun 7 olmasını istiyorsanız, başarılı bir Internal Assessment yazmalısınız. TestPrep’in IB Fizik öğretmenleri sınavda nasıl 7 alınacağını tam olarak bilirler ve bunu nasıl yapabileceğiniz konusunda size ipuçları ve püf noktaları verebilirler. Hem IB Fizik SL hem de IB Fizik HL notunuzun %20’sini oluşturan IB Fizik Internal Assessment, öğrencilerin final notu üzerinde oldukça etkilidir. 24 tam puan almak için, yetkin bir IB Fizik öğretmeniyle başından sonuna kadar takip edilmesi şarttır. Test Prep’in IB Fizik öğretmenleriyle IB yükünüzü hafifletebilirsiniz.

IB Fizik IA ve EE için profesyonel destek alın
EE & IA Desteği

IB Fizik IA ve EE için profesyonel destek alın

Fiyatlar ve Detaylar

Her ders sonrası gözüm parlayarak çıktığım, fiziği baştan öğrendiğim hocam sayesinde 6 aldım. Sonsuz teşekkürler.

Tayfun Samet Erir- TestPrep IB Fizik Öğrencisi

Mid-IB ve Pre-IB Fizik kurslarıyla yeni döneme hazır girin

IB Fizik öğretmenleriyle tam not alın!

IB Fizik ilk sene tekrar kursları

Mid-IB Fizik Kursları

IB’nin ilk yılını bitirip ikinci yılına başlayacak öğrencilere özel Mid-IB programlarıyla birinci yıl IB Fizik konularını gözden geçirmek, kaçırılan dersleri yakalamak ve son yılınızda mükemmel olmak için Mid-IB derslerine katılın. IB’nin son yılına mükemmel bir şekilde hazırlanabilmek için oluşturulan programlarımızla IB Fizik Higher Level (HL) veya IB Fizik Standart Level (SL) olarak kaydolun. MID-IB eğitim programımız, öğrencilerin yaz tatili boyunca IB Fizik bilgi ve becerilerini pekiştirmelerine ve genişletmelerine olanak tanıyan okul içi öğrenmenin mükemmel bir tamamlayıcısıdır.

IB 'ye başlamadan Fizik dersine hazır hale gelin

Pre-IB Fizik Kursları

IB Fizik eğitimi hakkında bilgi sahibi olmak isteyen ve okullar açıldığında hazırlıklı başlamak isteyen öğrencilerimizi, Pre-IB Fizik dersleri ile bu sürece hazırlıyoruz. Yaz döneminde açtığımız Pre-IB Fizik kursları, öğrencileri seviyelerine ve alacakları derslere göre gruplandırırken, ortak sınıflarda IB Fizik hakkında genel bilgiler öğrencilerimizle paylaşılır. Öğrencilerin IB ders seçimlerine de yardımcı olan Test Prep, IB yıllarını en verimli geçirmenizi hedefler.

2 Comments
Evren Acar

TestPrep’in IB fizik özel dersleri, IB sınavına hazırlanırken ihtiyacım olan esneklik ve kaliteli eğitim deneyimi için mükemmel bir seçenek oldu. Derslerim, online platform üzerinden gerçekleştirildiği için istediğim herhangi bir yerden derslere katılabildim. Öğretmenim, konuları anlaşılır bir şekilde açıkladığı ve uygulamalı örneklerle desteklediği için dersler çok yararlıydı. Öğretmenim, her zaman sorularımı yanıtlamaya hazırdı ve hiç takılmadan tüm cevapları çok profesyonel olarak verdi. TestPrep’in online IB fizik özel dersleri, sınavda başarılı olmak için gereken tüm becerileri kazanmama yardımcı oldu ve kesinlikle herkese tavsiye ederim.

Mesut İclal

TestPrep’in online IB fizik özel dersleri, IB sınavına hazırlanmamda büyük bir yardım sağladı. Öğretmenim, konuları anlaşılır bir şekilde açıkladı ve sınavda karşılaşabileceğim soruları çözmek için özel stratejiler önerdi. Derslerimizde, öğretmenimiz konuları somut örneklerle destekleyerek, fizik konularını daha iyi anlamamıza yardımcı oldu. Online dersler sayesinde, konuları istediğim zaman tekrar edebilme fırsatım oldu ve öğretmenim her zaman yardıma hazır olduğu için sınavdaki güvenim arttı. TestPrep’in online IB fizik özel derslerini herkese tavsiye ederim, kesinlikle çok yararlı ve faydalı bir deneyim oldu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *